Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 września 2008

Nowe informacje o Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Hed, 20 września 2008, 14:46

Poznaliśmy w końcu konkretne informacje o nowej odsłonie GTA przeznaczonej na przenośną konsolę Nintendo DS. Sama seria znana jest wszystkim już od dłuższego czasu. Ostatnio ponownie było o niej głośno za sprawą wydanego w tym roku GTA 4. Chinatown Wars nie jest może produkcją aż tak głośną, jednak sądząc po nowych informacjach może być naprawdę dobrą grą.

Plotki atakują po raz kolejny - Baldur's Gate 3 w produkcji?!

Jiker, 20 września 2008, 13:12

Obrośnięta kultem seria Baldur’s Gate zakończyła się w 2001 roku na Tronie Bhaala, świetnym dodatku do drugiej części. Konsolowy cykl Dark Alliance pełnił bowiem rolę spin-offa, który z oryginałem wspólnych elementów miał niewiele. Możliwe jednak, że wszyscy fani komputerowych odsłon doczekają się prawdziwej kontynuacji przygód osadzonych w świecie Zapomnianych Krain.

CryEngine 3 powstaje już głównie z myślą o konsolach

Jiker, 20 września 2008, 13:05

Cevat Yerli, prezes studia Crytek (autorów Crysis i Crysis: Warhead), oznajmił w trakcie swojego wystąpienia przeprowadzonego w ramach Games Convention Asia, że kolejna wersja technologii CryEngine powstanie w największej mierze pod kątem konsol następnej generacji. Jej finalny kształt zostanie zaprezentowany w 2011 lub 2012 roku.

Multiwinia już w sprzedaży. Przetestuj demo
Multiwinia już w sprzedaży. Przetestuj demo

Jiker, 20 września 2008, 12:58

Brytyjska firma Introversion Software poinformowała o światowym debiucie strategii Multiwinia: Survival of the Flattest, produkcji opracowanej na bazie opublikowanej w 2005 roku gry o tytule Darwinia. Wszyscy zainteresowani mogą ją nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Introversion.

Far Cry 2 – brak dema i szczegóły trybu sieciowego
Far Cry 2 – brak dema i szczegóły trybu sieciowego

Hed, 20 września 2008, 12:37

Otrzymaliśmy ponowne potwierdzenie, że nadchodzącemu pewnemu hitowi produkowanemu przez Ubisoft nie będzie towarzyszyła wersja demonstracyjna. Wynika to z otwartej struktury produktu. Poznaliśmy też tryby rozgrywki multiplayer jakie zostaną zawarte w finalnej wersji. Czy zobaczymy jakieś nowatorskie rozwiązania?

LittleBigPlanet ozłocony!
LittleBigPlanet ozłocony!

Hed, 20 września 2008, 12:02

Według oficjalnych informacji niezwykle oczekiwana gra zespołu Media Molecule osiągnęła status Gold, co oznacza, że właśnie zostaje przekuwana na fizyczne nośniki aby wkrótce trafić do sklepów. W związku z tym wydarzeniem przygotowano pewne promocje, głównie dla osób, które zamówiły już grę w sklepach. Premiery tego tytułu możemy się spodziewać w drugiej połowie października.