Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2008

Battle of the Immortals - nowy MMORPG na horyzoncie

Elrond, 13 września 2008, 10:35

Wydawać by się mogło, iż rynek gier z rodzaju MMO jest już nasycony i nie wchłonie kolejnej tego typu produkcji. Jednak zupełnie inaczej wydają się sądzić wydawcy i producenci tych gier, co pewien czas ogłaszając powstanie kolejnego MMO. Tym razem informacja o nowym MMORPG pochodzi z chińskiej firmy Perfect World (twórców MMO o tym samym tytule) - serca graczy ma podbić Battle of the Immortals.

Dark Horizon w złocie

Elrond, 13 września 2008, 10:25

Przedstawiciele firmy wydawniczej Paradox Interactive poinformowali, iż Dark Horizon, reprezentujący gatunek symulatorów kosmicznych, właśnie osiągnął złotą fazę i został wysłany do tłoczni. Europejska premiera gry przewidziana została na 26 września.

PeCetowa wersja FIFA 09 gorsza wizualnie od konsolowych bo ...

Elrond, 13 września 2008, 08:55

Jeśli grając w PeCetową wersję FIFA 09 zdarzy Wam się pomstować na jej jakość i porównywać z wersjami przeznaczonymi dla Xboxa 360 czy PS3, nie miejcie za złe gorszej jakości gry programistom czy projektantom Electronic Arts. Wszystkiemu winien jest Wasz komputer. Poważnie.

Jaki sprzęt "pociągnie" Grand Theft Auto IV?

Elrond, 13 września 2008, 08:39

Z pewnością jedną z bardziej oczekiwanych tegorocznych premier jest Grand Theft Auto IV w wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Szum medialny wokół "być albo nie być" GTA IV na popularne blaszaki ciągnął się miesiącami, by wreszcie dać oczekiwaną przez tysiące fanów odpowiedź - tak, gra pojawi się na PeCetach. Ale czy każdy sprzęt poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Znamy listę piosenek w Guitar Hero: World Tour

Elrond, 13 września 2008, 08:18

Premiera Guitar Hero: World Tour zbliża się wielkimi krokami, firma Activision postanowiła więc dłużej nie trzymać graczy w niepewności i ujawniła pełną listę 86 piosenek, które znajdą się w finalnym produkcie.

Cyclopean - gra zainspirowana prozą Lovecraft

Elrond, 13 września 2008, 08:04

Proza Howarda Phillipsa Lovecrafta, twórcy tzw. mitologii Cthulhu, bywała już kanwą gier komputerowych. Mieliśmy więc przygodówki (m.in. seria Darkness Within, Sherlock Holmes: The Awakened) czy też gry akcji (Anderson & The Legacy of Cthulhu, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth), a teraz na horyzoncie pojawia się kolejna produkcja oparta na mitach o Wielkich Przedwiecznych - Cyclopean.