Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2008

Warhammer Online: Age of Reckoning niczym świeże bułeczki

Crash, 27 września 2008, 12:00

Warhammer Online: Age of Reckoning stanowił wielką niewiadomą. Członkowie EA Mythic, studia odpowiadającego za powstanie tytułu, prasa, konkurencja w postaci Blizzarda czy wreszcie sami gracze. Nikt ze 100% pewnością nie mógł przewidzieć jego sukcesu bądź też porażki. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali premiery i pierwszych doniesień o sprzedaży.

Chinatown Wars i narkotykowe kontrowersje
Chinatown Wars i narkotykowe kontrowersje

fsm, 27 września 2008, 10:10

Brytyjski tabloid The Sun jest pierwszym, który straszy czytelników złymi treściami (mini-gierka związana z handlowaniem narkotykami) zawartymi w nadchodzącym Grand Theft Auto: Chinatown Wars na Nintendo DS.

Duke Nukem Forever na nowych screenach

Jiker, 27 września 2008, 09:02

Firma 3D Realms znowu nas zaskakuje. Tym razem dosyć ciekawą formą publikacji nowych (tak jest!) zrzutów ekranowych z niezwykle długo oczekiwanego Duke Nukem Forever. Pochodzą one bowiem z galerii zamieszczonej w konwersji Duke Nukem 3D przygotowanej na potrzeby Xboxa 360 i serwisu Xbox Live Arcade.

LittleBigPlanet - na co pozwala edytor poziomów?
LittleBigPlanet - na co pozwala edytor poziomów?

Jiker, 27 września 2008, 08:43

Premiera LittleBigPlanet zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na europejski debiut finalnej wersji gry (24 października), posiadacze PlayStation 3 zagrywają się w betę - dołączyło do niej dzisiaj także 30 szczęśliwych użytkowników naszego serwisu. W tej wiadomości chcielibyśmy zaprezentować Wam zestaw trzech interesujących lokacji, które być może natchną co bardziej kreatywnych graczy. Są one dowodem na to, że LittleBigPlanet oferuje olbrzymie możliwości kreacji.

Disgaea DS także w Europie
Disgaea DS także w Europie

Jiker, 27 września 2008, 08:11

Kultowa Disgaea, cykl niezwykle udanych strategii turowych w japońskim wydaniu, była do niedawna domeną platform firmy Sony, na które wydano aż trzy jej odsłony. Zmieniło się to w połowie bieżącego roku, kiedy to do sklepów w Japonii i Stanach Zjednoczonych powędrowała specjalna edycja przeznaczona dla Nintendo DS. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zagrają w nią również mieszkańcy Europy.

Fabularny zwiastun Mirror's Edge
Fabularny zwiastun Mirror's Edge

Crash, 27 września 2008, 08:00

Dla wszystkich niemogących doczekać się dnia premiery Mirror’s Edge mamy dobrą nowinę. W sieci zadebiutował zwiastun, który to w dosadny sposób zdradza główny wątek fabularny. Jeśli tylko pragniesz zapoznać się z wydarzeniami mającymi niebagatelny wpływ na całą rozgrywkę, zapraszam do oglądania (znajdziesz go tutaj).