Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 września 2008

Crysis Warhead na komputerze za 699 dolarów

Vercetti, 8 września 2008, 16:28

Ciekawą propozycję przygotowuje dla mieszkańców USA amerykańska firma UltraPC. W porozumieniu z Electronic Arts, Crytekiem i Nvidią spółka zamierza wypuścić na rynek specjalny zestaw komputerowy, który prócz stosunkowo niskiej ceny (699 dolarów) będzie charakteryzował się tym, że bez problemu udźwignie na wysokich detalach strzelaninę Crysis: Warhead.

Deus Ex 3 tematem dwusetnego numeru pisma PC Zone
Deus Ex 3 tematem dwusetnego numeru pisma PC Zone

Vercetti, 8 września 2008, 15:37

Ostatnie informacje na temat trzeciej odsłony cyklu Deus Ex ujrzały światło dzienne w grudniu ubiegłego roku. Od tego czasu firma Eidos konsekwentnie milczała na temat tworzonej przez siebie gry. Zanosi się jednak na to, że za miesiąc tajemnice spowijające projekt zostaną wreszcie rozszyfrowane.

Star Wars: The Force Unleashed na PC?

Vercetti, 8 września 2008, 14:36

Już w przyszłym tygodniu na europejskim rynku ukaże się nowa produkcja firmy LucasArts, osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen gra Star Wars: The Force Unleashed. Zgodnie z aktualnymi informacjami tytuł ma zadebiutować wyłącznie na konsolach. Możliwe jednak, że wkrótce ujrzymy go także na PC.

Zadecyduj o kształcie rozgrywki w Tomb Raider Underworld
Zadecyduj o kształcie rozgrywki w Tomb Raider Underworld

Jiker, 8 września 2008, 12:35

Tomb Raider to klasyczny przykład produkcji wielogatunkowej. Coś dla siebie znajdą w niej miłośnicy akcji, fani eksploracji wirtualnych światów oraz entuzjaści łamigłówek. Cóż jednak począć, jeśli gracz bardzo chce zagrać w najnowsze przygody Lary Croft, lecz nie przepada specjalnie za walką i koniecznością nieustannej rywalizacji z wrogami? Odpowiedź na to pytanie znają ludzie ze studia Crystal Dynamics, producenta Tomb Raider: Underworld.

Start otwartych beta testów Warhammera Online i problemy europejskich fanów gry
Start otwartych beta testów Warhammera Online i problemy europejskich fanów gry

SETH, 8 września 2008, 12:14

Bez wątpienia ostatnia niedziela dla każdego fana uniwersum Warhammer była dniem szczególnym. To bowiem 7 września tego roku miały rozpocząć się oficjalne beta-testy najnowszej produkcji ze stajni Mythic Entertainment - Warhammer Online: Age of Reckoning.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 września 2008)

Jiker, 8 września 2008, 10:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: tańczymy z nowymi odsłonami DDR, cofamy się w czasie z Ethanem Kairosem, ubolewamy nad zbanowaniem Dead Space, wczytujemy się w historię Nintendo, gramy w demo Guitar Hero: Aerosmith, zapoznajemy się z listą gier powstających na iPhone’a. Zapraszamy do lektury.

Wyniki mini-konkursu SPORE: Edycja Kosmiczna
Wyniki mini-konkursu SPORE: Edycja Kosmiczna

Redakcja GRYOnline.pl, 8 września 2008, 10:36

Zgodnie z zapowiedzią, zakończyliśmy nasz szybki mini-konkurs związany z premierą gry SPORE. Przypomnijmy, że konkurs polegał na podaniu liczby utworzonych nad dany moment stworów, która pojawiła się za Willem Wrightem podczas tegorocznej konferencji Electronic Arts na targach E3. Migawka z tej konferencji została wykorzystana w naszym video wywiadzie z Willem Wrightem, który znajduje się pod tym linkiem.

Jesienny plan wydawniczy Electronic Arts. Gdzie Mirror’s Edge?
Jesienny plan wydawniczy Electronic Arts. Gdzie Mirror’s Edge?

Crash, 8 września 2008, 10:06

Wrzesień to miesiąc, w którym różne rozkłady atakują ze wszystkich stron. W szkole każdy uczeń otrzymuje nowy plan lekcji, stacje telewizyjne konkurują odświeżonymi ramówkami, a giganci z branży gier publikują obszerne plany wydawnicze. Electronic Arts, jako przedstawiciel ostatniej z przytoczonych grup, udostępnił plany odnośnie swoich jesiennych premier.

Premiery gier w Polsce (1-5 września)
Premiery gier w Polsce (1-5 września)

Vercetti, 8 września 2008, 09:55

Początek września zapamiętamy z pewnością jako okres premiery gry Spore, jednej z najgłośniejszych (i jak się okazało – zbierającej bardzo sprzeczne opinie) produkcji tego roku.

Galeria postaci z Fable II
Galeria postaci z Fable II

vampire, 8 września 2008, 09:45

W pierwszej odsłonie Fable mogliśmy wcielić się jedynie w postać małego chłopca, który z czasem dorastał i stawał się potężnym bohaterem lub antybohaterem, w zależności od naszych czynów. W drugiej części również rozpoczniemy przygodę jako dziecko, choć tym razem będziemy mogli wybrać jego płeć i kolor skóry.

Sting jako grywalna postać w Guitar Hero: World Tour
Sting jako grywalna postać w Guitar Hero: World Tour

vampire, 8 września 2008, 08:36

Activision zapowiedziało ostatnio pojawienie się kolejnej gwiazdy w nadchodzącym wcieleniu swojej gry muzycznej - Guitar Hero: World Tour. Tym razem jest to Sting, legenda progresywnego rocka oraz frontman i basista The Police. Gracze będą mogli zarówno wcielić się w niego jak i zagrać u jego boku jeden z najbardziej znanych utworów zespołu, Demolition Man.

Szczegółowa data ukazania się PES 2009 w Europie
Szczegółowa data ukazania się PES 2009 w Europie

SETH, 8 września 2008, 08:13

Japoński koncern Konami postanowił ujawnić konkretną datę ukazania się na rynku najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer z numerkiem 2009 w nazwie. Tegoroczna symulacja piłkarska, tworzona w tokijskim oddziale Konami, na Starym Kontynencie pojawi się 15 października. Troszkę później Pro Evolution Soccer otrzymają mieszkańcy Japonii, albowiem nasi skośnoocy bracia w PES 2009 zagrają dopiero w listopadzie tego roku.