Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 września 2008

X3: Terran Conflict w złocie
X3: Terran Conflict w złocie

Crash, 11 września 2008, 14:56

Niemieckie studio developerskie Egosoft poinformowało dziś, iż prace nad jego najnowszym dziełem dobiegły końca. X3: Terran Conflict, gdyż o tym tytule mowa, wchodzi w złotą fazę. Oznacza to nic innego, jak wysłanie płyty matki do tłoczni tak, aby na czas premiery europejskiej (3 października) gra znalazła się na półkach.

14 września Cliff Bleszinski przyleci do Polski + konkurs
14 września Cliff Bleszinski przyleci do Polski + konkurs

vampire, 11 września 2008, 14:15

Już w ten weekend główny projektant studia Epic Games, Cliff Bleszinski, w ramach akcji promocyjnej Gears of War 2 zawita w Polsce, a dokładniej w Warszawie. Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć tego pana na żywo, a nawet zdobyć jego autograf na przygotowanym przez organizatorów plakacie, powinni udać się 14 września o godzinie 16.30 do salonu prasowego Traffic (ul. Bracka 25).

PES 2009 z licencją od UEFA

Crash, 11 września 2008, 13:30

Konami Digital Entertainment Co., Ltd poinformowało, iż Pro Evolution Soccer 2009 uzyska dostęp do zasobów UEFA Champione League dzięki porozumieniu z UEFA. Umowa ma charakter na wyłączność i daje prawo twórcom PES’a na korzystanie z niej przez cztery lata.

Dodatek do WoW przyczyną opóźnienia Age of Reckoning
Dodatek do WoW przyczyną opóźnienia Age of Reckoning

SETH, 11 września 2008, 12:22

Gra Warhammer Online: Age of Reckoning zdążyła się już zapisać w umysłach swych potencjalnych fanów jako produkcja, której premiera była wielokrotnie wcześniej przekładana. Mark Jacobs, szef EA Mythic stara się wyjaśnić, dlaczego tak się stało.

18 września zagramy w demo Fracture
18 września zagramy w demo Fracture

vampire, 11 września 2008, 12:11

Firma LucasArts poinformowała wczoraj, że już 18 września, czyli w najbliższy czwartek, do usług sieciowych Xbox Live Marketplace i PlayStation Network trafi demo Fracture, futurystycznej gry akcji autorstwa Day:1:Studios. Wcielimy się w nim w Jeta Brody'ego, żołnierza Sojuszu Atlantyckiego i rozpoczniemy naszą misję zdławienia powstania Republiki Pacyficznej.

Ujawniono skład edycji kolekcjonerskiej Red Faction: Guerrilla
Ujawniono skład edycji kolekcjonerskiej Red Faction: Guerrilla

Crash, 11 września 2008, 11:38

THQ Inc., wydawca Red Faction: Guerrilla, ujawnił wczoraj skład edycji kolekcjonerskiej przeznaczonej dla posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3. W chwili obecnej aby wejść w jej posiadanie należy skorzystać z opcji pre-orderu w amerykańskim sklepie GameStop. Sugerowana cena, jaką należy uiścić za zakup to 90$. Z pewnością wkrótce wersja ta pojawi się i w europejskich sklepach internetowych.

Śmierć Ensemble Studios nie oznacza końca serii Age of Empires

vampire, 11 września 2008, 11:11

Wczoraj informowaliśmy o planach Microsoftu dotyczących zamknięcia Ensemble Studios, twórców kolejnych odsłon Age of Empires - niezwykle popularnych (a więc i dochodowych) RTSów. Okazuje się, że gigant z Redmond wcale nie ma zamiaru z powyższej marki zrezygnować.

Zadecyduj o nazwie pecetowego odpowiednika Xbox LIVE Marketplace
Zadecyduj o nazwie pecetowego odpowiednika Xbox LIVE Marketplace

fsm, 11 września 2008, 10:51

W lipcu Microsoft ogłosił, że system Games for Windows LIVE będzie całkowicie darmowy. Wraz z tą zmianą została zapowiedziana nowa usługa – wzorowany na Steamie pecetowy odpowiednik xboxowego Live Marketplace, któremu póki co brakuje nazwy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 września 2008)

Jiker, 11 września 2008, 09:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: łatamy Battlefield: Bad Company, czekamy na europejską premierę Combat Arms Europe, bierzemy udział w afrykańskim safari, cieszymy się z premiery przenośnej Viva Pinata i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Nowe szczegóły na temat dema Left 4 Dead
Nowe szczegóły na temat dema Left 4 Dead

Crash, 11 września 2008, 09:14

W sieci już kiedyś pojawiły się informacje, według których demo oczekiwanego Left 4 Dead zawita do graczy, o czym wcześniej informowaliśmy. Za ujawnieniem tej informacji stoi Gabe Newell, jeden ze współzałożycieli Valve, który udzielił owocnego wywiadu VideGamer’owi, rzucając nieco więcej światła na nadchodzącą publikację.

Słynna Abba zaatakuje nasze struny głosowe
Słynna Abba zaatakuje nasze struny głosowe

SETH, 11 września 2008, 08:49

Co takiego może łączyć Bartłomieja Bartoliniego z jedną z najlepiej sprzedających się serii na konsolę PlayStation, dwoma szwedzkimi małżeństwami i najczęściej oglądaną ostatnią produkcją kinową w Polsce i na świecie? Oczywiście skandynawski zespół ABBA.

Demo Star Wars: The Force Unleashed bije rekordy
Demo Star Wars: The Force Unleashed bije rekordy

Ramsik, 11 września 2008, 08:04

Opublikowane 21 sierpnia demo Star Wars: The Force Unleashed spotkało się z niesamowitym zainteresowaniem graczy. Ilość osób chcących przetestować najnowszą produkcję LucasArts była tak duża, że magiczna bariera miliona pobrań z Xbox Live Marketplace pękła w rekordowym czasie.