Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2008

Niedźwiedź bojowy w Warhammer Online dzięki C&C: Red Alert 3
Niedźwiedź bojowy w Warhammer Online dzięki C&C: Red Alert 3

vampire, 19 września 2008, 15:50

Firma Electronic Arts przygotowała specjalną promocję dla fanów Warhammer Online: Age of Reckoning zainteresowanych jednocześnie innym dziełem EA - Command & Conquer: Red Alert 3. Ci, którzy dokonają przedpremierowego zakupu nowej strategii Elektroników za pośrednictwem sklepu internetowego Gamestop otrzymają specjalny bonus.

Polski Age of Conan opóźniony

Crash, 19 września 2008, 15:30

Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość dla wszystkich oczekujących polskiej wersji Age of Conan: Hyborian Adventures. Z treści oficjalnej notki prasowej, przesłanej z CD Projektu, jasno wynika, że tytuł wydany zostanie dopiero w przyszłym roku, trzy miesiące po wcześniej planowanym terminie.

Mini konkurs Warhammer Online: Age of Reckoning - rozwiązanie

Major Doktor Upiorna, 19 września 2008, 15:25

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była gra Warhammer Online: Age of Reckoning.

Nie będzie dema Need For Speed: Undercover
Nie będzie dema Need For Speed: Undercover

Hed, 19 września 2008, 14:43

Według zapowiedzi jednego z producentów, Johna Doyle’a, nie będzie dema Need For Speed: Undercover. Oficjalną przyczyną jest brak czasu. Twórcy chcą bowiem skupić się na ukończeniu i doszlifowaniu zapowiadanej na listopad tego roku gry, więc poświęcanie cennych dni potrzebnych na produkcję wersji demonstracyjnej nie wchodzi w rachubę.

Warhammer Online - zawartość usunięta w beta testach powróci do gry

Jiker, 19 września 2008, 14:22

Warhammer Online wreszcie ruszył. Po wielu perturbacjach autorom produkcji, ludziom z EA Mythic, udało się ukończyć deweloping i wprowadzić swoje dzieło na salony świata MMO. By tego dokonać musieli jednak usunąć z gry kilka istotnych elementów. Jak dowiedział się jednak serwis 1UP, niemal wszystko to, co zostało wycięte, wróci do Warhammer Online: Age of Reckoning w postaci darmowych i systematycznych aktualizacji.

Operation Flashpoint 2 lepsze na pecetach
Operation Flashpoint 2 lepsze na pecetach

Hed, 19 września 2008, 14:14

Oparta na silniku NEON gra firmy Codemasters będzie niezwykle zaawansowana technologicznie. Dowiedzieliśmy się, że w tej najnowszej produkcji użytkownicy najmocniejszych pecetów otrzymają efekty nieco lepsze od tego co zobaczymy na konsolach. Wersja na komputery osobiste oznacza także bardziej rozbudowany tryb sieciowy.

Still Life 2 zaliczy opóźnienie
Still Life 2 zaliczy opóźnienie

vampire, 19 września 2008, 13:50

Niestety na Still Life 2, czyli kontynuację znanej przygodówki, przyjdzie nam poczekać dłużej niż się tego spodziewaliśmy. Światowa premiera tytułu odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2009, nie zaś jak wcześniej zapowiadano w listopadzie tego roku.

Czy twórcy Forza Motorsport 2 robią Project Gotham Racing 5?
Czy twórcy Forza Motorsport 2 robią Project Gotham Racing 5?

Filip „fsm” Grabski, 19 września 2008, 13:30

Temat newsa mówi wszystko – wielce prawdopodobnym jest, że serię Project Gotham Racing po Bizarre Creations przejęło studio Turn 10, a oficjalna informacja o tym ma pojawić się w najbliższym czasie.

Nie mija moda na Pokemony - kolejna gra, kolejny sukces

Jiker, 19 września 2008, 13:05

Nie mija moda na Pokemony. Odkąd sympatyczne stworki opanowały świat gier i nie tylko (a stało się to w roku 1995), ich popularność nie maleje, a można nawet powiedzieć, ze systematycznie rośnie, choć wychowuje się na nich już kolejne pokolenie graczy. Wskazuje na to choćby sprzedaż najnowszej odsłony Pokemon – Pokemon Platinum – wydanej właśnie na przenośną konsolę Nintendo DS.

Edycja Rozszerzona Wiedźmina trafiła do sklepów
Edycja Rozszerzona Wiedźmina trafiła do sklepów

Jiker, 19 września 2008, 13:01

CD Projekt RED ogłosiło, że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona trafiła w końcu do sklepów na całym świecie. W produkcję mogą zagrać także mieszkańcy naszego kraju. CD Projekt RED nie zapomniało ponadto o posiadaczach wersji podstawowej. Mogą oni rozbudować swoją grę do edycji rozszerzonej na dwa sposoby. Więcej o nich nieco niżej.

Wii Music w październiku
Wii Music w październiku

vampire, 19 września 2008, 12:50

Jak pamiętamy, podczas tegorocznych targów E3 ponownie zrobiło się głośno o zapowiadanej ponad dwa lata temu nietypowej grze muzycznej ze stajni Nintendo, Wii Music. W końcu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy oczekiwali premiery tej produkcji – gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc, czyli 20 października.

Nowe reklamy Fallouta 3 uczą jak przetrwać
Nowe reklamy Fallouta 3 uczą jak przetrwać

Hed, 19 września 2008, 12:38

Ruszyła nowa oficjalna strona Fallouta 3, która ma zamiar przygotować nas na nadchodzącą przyszłość. Nie jest to jednak standardowy portal z informacjami o tym tytule (dostępny już wcześniej na stronach Bethesdy), lecz specyficzna i niezwykle radosna forma promocji trzeciej części post-nuklearnej produkcji. Co najważniejsze dla nas – autorzy uwzględnili jej polską wersję!

Koszmar powraca - pierwsza gra Uwe Bolla gotowa

Jiker, 19 września 2008, 12:05

O Tunnel Rats usłyszeliśmy po raz pierwszy w kwietniu 2007 roku. Dowiedzieliśmy się wówczas, że będzie to pierwsza komputerowa gra opracowana w dużej części przez gwiazdę filmu „autorskiego”, Uwe Bolla, oparta w dodatku na jego filmie pod tym samym tytułem. Dzisiaj wiemy już, że deweloping owej produkcji dobiegł szczęśliwego końca, w związku z czym na dniach doczekamy się jej światowego debiutu.

Sacred 2: Fallen Angel pojechało do tłoczni
Sacred 2: Fallen Angel pojechało do tłoczni

Filip „fsm” Grabski, 19 września 2008, 11:12

Kontynuacja całkiem popularnego action cRPG z 2004 osiągnęła status ‘gold’, co oznacza że światowa premiera wersji PC ustalona na 2 października nie jest zagrożona.

Prawa do filmu Mass Effect trafiają do producenta X-mena
Prawa do filmu Mass Effect trafiają do producenta X-mena

Hed, 19 września 2008, 10:59

Według kilku źródeł Avi Arad, producent filmowy, wykupił od Electronic Arts prawa do filmu na podstawie świetnej gry Mass Effect autorstwa BioWare. Chociaż nazwisko tego pana nie jest zbyt rozpowszechnione w Polsce to wystarczy wspomnieć jakie filmy wcześniej produkował. Wśród nich przede wszystkim: X-men i Spiderman. Co to oznacza dla graczy?

Electronic Arts potwierdza datę premiery Mirror's Edge
Electronic Arts potwierdza datę premiery Mirror's Edge

Jiker, 19 września 2008, 10:51

Koncern Electronic Arts zdecydował się na zabranie głosu w sprawie Mirror’s Edge – jednej z najoryginalniejszych produkcji bieżącego roku. Poznaliśmy dzięki temu oficjalną datę premiery wersji konsolowych oraz zostaliśmy zapewnieni, że edycja pecetowa trafi do sprzedaży w okresie zimowym.

Kolejne złagodzenia systemu zabezpieczeń Spore
Kolejne złagodzenia systemu zabezpieczeń Spore

vampire, 19 września 2008, 10:50

Szykują się kolejne zmiany w Spore, oczywiście na korzyść graczy. W przeciwieństwie do tego, co napisano w instrukcji, jedna kopia gry pozwala na założenie tylko jednego konta użytkownika na danym komputerze, tak więc jeżeli z tego samego sprzętu korzysta z więcej osób wszystkie istnieją w grze pod tym samym nickiem.

Książę Persji zaskoczy nas na początku grudnia
Książę Persji zaskoczy nas na początku grudnia

Jiker, 19 września 2008, 10:09

Wbrew lipcowym obawom o datę premiery Prince of Persia, debiut najnowszego dzieła studia UbiSoft Montreal odbędzie się jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, poinformował koncern UbiSoft. Zainteresowani grą posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation, a także właściciele pecetów zagrają w grę na początku grudnia.

Crysis: Warhead – kolejna gra wymagająca aktywacji
Crysis: Warhead – kolejna gra wymagająca aktywacji

Hed, 19 września 2008, 09:41

Dowiedzieliśmy się właśnie, że kolejny duży tytuł wydany w tym tygodniu zawiera zabezpieczenia, które wywołały sporo zamieszania w przypadku premiery Spore. Także Crysis: Warhead firmy Crytek Studios wymaga aktywacji przez Internet. Firma podała przyczyny i szczegółowy opis zastosowanych ograniczeń. Sprawa dotyczy także wersji wydanej przez Steama.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 września 2008)

Jiker, 19 września 2008, 09:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: odwiedzamy portal MyCrysis.com, testujemy nowy sprzęt muzyczny, słuchamy ścieżki dźwiękowej prostu od wikingów, gramy w nowy epizod American McGee’s Grimm, kupujemy zestawy Nintendo DS, ściągamy demo Fracture. Zapraszamy do lektury.