Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2008, 14:43

Nie będzie dema Need For Speed: Undercover

Według zapowiedzi jednego z producentów, Johna Doyle’a, nie będzie dema Need For Speed: Undercover. Oficjalną przyczyną jest brak czasu. Twórcy chcą bowiem skupić się na ukończeniu i doszlifowaniu zapowiadanej na listopad tego roku gry, więc poświęcanie cennych dni potrzebnych na produkcję wersji demonstracyjnej nie wchodzi w rachubę.

Według zapowiedzi jednego z producentów, Johna Doyle’a, nie będzie dema Need For Speed: Undercover. Oficjalną przyczyną jest brak czasu. Twórcy chcą bowiem skupić się na ukończeniu i doszlifowaniu zapowiadanej na listopad tego roku gry, więc poświęcanie cennych dni porzebnych na produkcję wersji demonstracyjnej nie wchodzi w rachubę.

Nie będzie dema Need For Speed: Undercover - ilustracja #1

Oznacza to tylko tyle, że wypróbować grę będziemy mogli tylko kupując ostateczną wersję. Można będzie też poczytać recenzje i zasięgnąć zdania znajomych – u nas dostępna jest już teraz relacja z pokazu wczesnej wersji gry na targach GC 2008. Pojawiły się też pewne spekulacje podważające wyjaśnienia twórców co do tej sytuacji – czyżby bali się oni możliwych negatywnych opinii bazujących na wersji demonstracyjnej, które wpłynęłyby na sprzedaż finalnego produktu? Tak mogło być w przypadku poprzedniej nieco słabszej części NFS: Prostreet.