Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2008, 10:59

Need for Speed Undercover przyjedzie 21 listopada

Wczoraj koncern Electronic Arts, wraz z producentem gry, firmą Black Box potwierdził, że tego właśnie dnia gra trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Europa Need for Speed Undercover otrzyma trzy dni później, 21 listopada.

Need for Speed Undercover będzie kolejną częścią samochodowej sagi. Co nieco na temat tego tytułu już wiemy (m.in. to, że grze pojawi się aktorka Maggie Q, mechanizm rozrywki będzie przypominał ten z Most Wanted, a całość wzorowana będzie na filmie Transporter). W jednym z ostatnich zwiastunów pojawiła się również data 18 listopada, sugerująca, iż tego właśnie dnia nastąpi premiera programu. Wczoraj koncern Electronic Arts, wraz z producentem gry, firmą Black Box potwierdził, że tego właśnie dnia gra trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Europa Need for Speed Undercover otrzyma trzy dni później, 21 listopada.

Fabuła nowego „enefesa” ma być przedstawiona w iście hollywoodzkim stylu i umiejscowiona gdzieś w fikcyjnym zakątku o nazwie Tri-City Bay Area. Zgodnie z zapowiedziami, w grze zobaczymy Maggie Q, znaną chociażby z takich obrazów, jak Mission Impossible III czy Live Free or Die Hard.

Gra produkowana jest z myślą o komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, PS3, PS2, PSP, Wii i NDS. Swoją wersję otrzymają również telefony komórkowe.

Need for Speed Undercover przyjedzie 21 listopada - ilustracja #1
Need for Speed Undercover przyjedzie 21 listopada - ilustracja #2
Need for Speed Undercover przyjedzie 21 listopada - ilustracja #3