Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2008

Konami rejestruje tytuł nowego Metal Gear Solid

Jiker, 21 września 2008, 16:42

Po kilku tygodniach od ujawnienia przez Gary’ego Paytona, byłego pracownika Kojima Productions, informacji o rozpoczęciu produkcji Metal Gear Solid 5, japoński deweloper z Hideo Kojimą na czele zdecydował się na zarejestrowanie tytułu (najprawdopodobniej) nowych przygód Solid Snake’a. Według serwisu Siliconera miałby on brzmieć Metal Gear Solid Existence.

Ekspansja Bejeweled trwa
Ekspansja Bejeweled trwa

Hed, 21 września 2008, 15:05

Jakiś czas temu informowaliśmy o ogromnym zainteresowaniu logiczną grą Bejeweled, która według szacunków sprzedała się na świecie w nakładzie 25 milionów egzemplarzy na różne platformy. Wszystko za sprawą dobrej polityki firmy PopCap Games, która zajmuje się tą marką. Dziś wiemy, że ekspansja tego pozornie prostego pomysłu trwa nadal. Kolejnym celem okazał się World of Warcraft.

Będą dodatki do Race Driver GRID
Będą dodatki do Race Driver GRID

Jiker, 21 września 2008, 14:48

Brytyjski wydawca Codemasters poinformował o planach związanych z publikacją dodatku do gry Race Driver: GRID. Zostanie on wydany jeszcze tej jesieni w dwóch wersjach: na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W obu przypadkach jako download z systemów sieciowych, odpowiednio z Xbox Live i PlayStation Network.

Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force
Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force

Hed, 21 września 2008, 14:39

Znamy pierwsze szczegółowe informacje o nowej odsłonie całkiem ciekawego cyklu Delta Force produkowanego przez firmę Novalogic. Kolejna część, jak już mieliśmy okazję informować, nazywa się Delta Force: Angel Falls i reprezentuje ten sam gatunek co poprzedniczki. Zdaje się też, że najnowsza odsłona serii nie będzie zrealizowana przy użyciu Voxeli.

Premiera L.A. Noire w wersjach PS3 i Xbox 360 dopiero za rok?!

Jiker, 21 września 2008, 14:39

Detektywistyczna gra akcji o tytule L.A. Noire znajduje się w produkcji już od 2006 roku. Przez cały dotychczasowy okres dewelopingu otrzymywaliśmy sprzeczne informacje na jej temat. Do tej pory nie byliśmy nawet w stanie dokładnie określić liczby platform, na jakich się ukaże. Podobno jest to tytuł ekskluzywny, przygotowywany dla PlayStation 3, lecz od pewnego czasu w Internecie publikowane są wiadomości sugerujące możliwość wydania gry również na Xbox 360. O ile w ogóle trafi ona do sprzedaży, ponieważ twórcy będą najprawdopodobniej potrzebować dodatkowego roku na jej ukończenie.

Wiedźmin – konkurs na fan art
Wiedźmin – konkurs na fan art

Hed, 21 września 2008, 14:08

Na łamach serwisu DeviantArt, poświęconego wymianie twórczości, firmy Atari i CD Projekt RED poinformowały o starcie konkursu promującego Edycję Rozszerzoną Wiedźmina, zawierającą mnóstwo nowej zawartości dla tego świetnego projektu. Nagrody nie byle jakie – do wygrania nie tylko gry, ale i całkiem rozsądne pieniądze.