Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 września 2008

Kolejny konkurs z LittleBigPlanet

Crash, 25 września 2008, 18:34

Dzięki staraniom polskiego oddziału Sony Computer Entertainment, zapowiedziany wcześniej konkurs na najlepiej ubraną laleczkę Sackboya i Sackgirl, otwarty został również dla polskich graczy. Wszyscy z was, którzy pragną pomóc w tworzeniu zawartości gry, oraz posiadają niczym nieskrępowaną wyobraźnię, winni złapać za kredki i nożyczki, tudzież myszkę i Painta.

Nowy interfejs użytkownika Xboxa 360 w listopadzie
Nowy interfejs użytkownika Xboxa 360 w listopadzie

vampire, 25 września 2008, 16:18

Chociaż wciąż jeszcze Microsoft nie potwierdził kiedy użytkownicy Xboxów 360 otrzymają zapowiadany w trakcie tegorocznej edycji targów E3 nowy interfejs użytkownika, pojawiła się kolejna wskazówka, że nastąpi to w listopadzie.

Spore trafia do miliona graczy i sądu

Crash, 25 września 2008, 16:00

Spore jest kolejną wrześniową grą, której udało się trafić do rąk miliona graczy. Wcześniej, jak już informowaliśmy, podobny rezultat osiągnął Star Wars: The Force Unleashed, choć w jego przypadku do czynienia mamy z pozycją multiplatformową, podczas gdy Spore dostępny jest wyłącznie na PC i MAC.

Jaka będzie następna gra Petera Molyneux?

Hed, 25 września 2008, 14:49

Ten dobrze znany w świecie gier elektronicznych twórca wypowiedział się ponownie na temat swojej następnej gry. Oczywiście jak donosiliśmy wcześniej można spodziewać się kolejnych części Fable, którymi firma Molyneuxa, czyli Lionhead, zajmie się po premierze drugiej odsłony tej serii. Jednak niezwykle ogólne wzmianki tego autora o następnym projekcie wskazują na coś zupełnie nowego.

Przyszłe odsłony cyklu Battlefield pod wpływem Mirror's Edge
Przyszłe odsłony cyklu Battlefield pod wpływem Mirror's Edge

Jiker, 25 września 2008, 14:32

Serwis internetowy 1UP przeprowadził interesujący wywiad z pracownikami studia EA DICE – producentami Owenem O’Brienem i Tomem Farrerem. Jednym z głównych tematów rozmowy była kwestia wykorzystania niektórych elementów niezwykle oryginalnego Mirror’s Edge w kolejnych odsłonach cyklu Battlefield.

Dodatkowa zawartość do Far Cry 2 w produkcji
Dodatkowa zawartość do Far Cry 2 w produkcji

vampire, 25 września 2008, 13:21

W serwisie Play pojawił się wywiad z Louis-Pierre Pharandem, producentem studia Ubisoft Montreal, czyli ekipy pracującej obecnie nad Far Cry'em 2. Między innymi powiedział on, że obecnie twórcy przygotowują już dodatkową zawartość, która będzie dostępna do pobrania w bliżej nieokreślonym terminie po premierze gry. Niestety producent nie mógł zdradzić, co właściwie w niej znajdziemy.

Street Figher 4 i Sheng Long – żart sprzed kilkunastu lat staje się faktem!
Street Figher 4 i Sheng Long – żart sprzed kilkunastu lat staje się faktem!

Hed, 25 września 2008, 12:27

Sheng Long jest jedną z postaci do odblokowania w Street Fighterze 4 w wersji na automaty! Imię to na pewno kojarzą fani serii – wokół niego narosła legenda. Chodzi bowiem o to, że osoba ta, będąca mistrzem znanych wojowników Ryu i Kena, tak naprawdę zrodziła się wskutek primaaprilisowego żartu jednego z amerykańskich magazynów o grach konsolowych.

Pro Evolution Soccer 2009 z większą ilością licencji
Pro Evolution Soccer 2009 z większą ilością licencji

Jiker, 25 września 2008, 12:22

Zasoby UEFA Champions League i dwóch klubów angielskiej Premiership (Liverpoolu i Manchester United) nie będą jedynymi nowościami w temacie licencji w przypadku najnowszej odsłony piłkarskiego cyklu Pro Evolution Soccer. Do tego grona dołączy bowiem kilka innych, interesujących baz zawodników.

Hotel Giant 2 w listopadzie
Hotel Giant 2 w listopadzie

vampire, 25 września 2008, 12:14

Już w listopadzie odbędzie się światowa premiera drugiej części ekonomicznej strategii, Hotel Giant, autorstwa studia Enlight Software. Ponownie przejmiemy tu obowiązki hotelowego managera, a naszym zadaniem będzie oczywiście odpowiednie zarządzanie budżetem i dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu.

Mamy dla Was klucze do bety LittleBigPlanet!
Mamy dla Was klucze do bety LittleBigPlanet!

Redakcja GRYOnline.pl, 25 września 2008, 12:05

Premiera długo oczekiwanej gry na konsolę PLAYSTATION 3, zatytułowanej LittleBigPlanet, nastąpi 24 października 2008. Razem z firmą Sony Computer Entertainment Polska przygotowaliśmy jednak specjalną akcję, dzięki której kilkudziesięciu naszych Czytelników już od jutra będzie mogło zagrać w wersję beta tej produkcji.

Piknik GOL 2008 - ostatnie godziny przyjmowania zgłoszeń!

Redakcja GRYOnline.pl, 25 września 2008, 11:44

Piknik GOL 2008 jest już bardzo blisko – ósme Spotkanie Przyjaciół GRY-OnLine.pl odbędzie się bowiem w tę sobotę, 27 września. Prognoza pogody zwiastuje naprawdę dobrą aurę, co jest szczególnie istotne, gdyż ostatnie dwa tygodnie nie były łaskawe pod tym względem. Ponadto chcielibyśmy niniejszym przedstawić Wam ostateczną listę atrakcji, które znajdziecie na naszej imprezie.

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii
Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Jiker, 25 września 2008, 11:35

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Nowe szczegóły dotyczące Resident Evil 5
Nowe szczegóły dotyczące Resident Evil 5

Hed, 25 września 2008, 11:04

Znamy nowe informacje o kolejnej, piątej już części (nie licząc tych pobocznych) Resident Evil. Wiadomości pochodzą z magazynu Famitsu. Donosi on więc, że w grze zobaczymy kilka starych postaci znanych z poprzednich odsłon serii oraz część zupełnie nowych. Udostępniono też parę szczegółów o trybie kooperacji i bestiach jakich możemy się spodziewać w finalnej wersji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 września 2008)

Jiker, 25 września 2008, 10:28

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: nadzieje producentów Mirror’s Edge, przejęcie GameTapa, koniec FreeStyle Street Basketball, nowe życie studia 2015, zakończenie prac nad Rhiannon: Curse of the Four Branches. Zapraszamy do lektury.

Co się dzieje z The Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena, Project RedLime i Darkness 2?
Co się dzieje z The Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena, Project RedLime i Darkness 2?

vampire, 25 września 2008, 10:14

W czerwcu pisaliśmy, że remake jednej z ciekawszych i dobrze ocenianych (średnia ocen wersji przeznaczonej na PC wynosi 90,7%, a na Xboxa 88,4%) skradanek The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay jest już niemal ukończony i w najbliższym czasie powinna ruszyć kampania reklamowa. Od tamtej pory sprawa przycichła.

Limitowana edycja Dead Space
Limitowana edycja Dead Space

Jiker, 25 września 2008, 08:52

Dead Space zapowiada się na produkt może nie tyle rewolucyjny, lecz z pewnością wciągający i oferujący swojemu nabywcy wiele godzin rozrywki na wysokim poziomie (staraliśmy się to udowodnić we wczesnym teście gry, autorstwa Von Zay’a). Szczęśliwcy, którzy zdążą zakupić specjalną edycję limitowaną najnowszej produkcji EA Games w wersji na konsolę Xbox 360, będą mogli zaczerpnąć z gry jeszcze więcej radości.