Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2008, 12:14

autor: vampire

Hotel Giant 2 w listopadzie

Już w listopadzie odbędzie się światowa premiera drugiej części ekonomicznej strategii, Hotel Giant, autorstwa studia Enlight Software. Ponownie przejmiemy tu obowiązki hotelowego managera, a naszym zadaniem będzie oczywiście odpowiednie zarządzanie budżetem i dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu.

Już w listopadzie odbędzie się światowa premiera drugiej części ekonomicznej strategii, Hotel Giant, autorstwa studia Enlight Software. Ponownie przejmiemy tu obowiązki hotelowego managera, a naszym zadaniem będzie oczywiście odpowiednie zarządzanie budżetem i dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu, aż w końcu nasz ośrodek będzie cieszył się opinią najlepszego w całym mieście. Aby to osiągnąć nie wystarczy jedynie śledzenie tabel ze statystykami i wykresów, - będziemy musieli obserwować naszych gości, aby jak najlepiej przewidzieć ich oczekiwania i w miarę możliwości im sprostać. Nie obędzie się również bez rekrutacji i ciągłego szkolenia pracowników.

Hotel Giant 2 w listopadzie - ilustracja #1

Do wyboru otrzymamy dwadzieścia sześć różnych hoteli znajdujących się na terenie takich miast jak Phuket, Rzym i Paryż. Wystrój wnętrz oraz oferowane przez nasz ośrodek usługi dopasujemy wedle uznania. Twórcy zapowiadają, że wszystkich elementów, na które możemy mieć wpływ będzie ponad 1400, a śród nich znajdą się między innymi meble, salony SPA, dekoracje i wyposażenie pokoi. Ponadto wybierzemy także rodzaj serwowanych potraw i zespół muzyczny, który umili gościom pobyt w części barowej. Hotel Giant 2 tworzony jest z myślą wyłącznie o komputerach PC, przypomnijmy jednak, że jeszcze w tym roku powinien ukazać się także remake pierwszej części gry przeznaczony na Nintendo DS.

Hotel Giant 2 w listopadzie - ilustracja #2
Hotel Giant 2 w listopadzie - ilustracja #3