Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Hotel Giant (PC)
OkładkaHotel Giant (PC)

Hotel Giant PC

Strategia ekonomiczna stworzona przez Trevora Chan’a, twórcę serii Seven Kingdoms. Gracz staje się młodym przedsiębiorcą, którego celem jest stworzenie najlepszej sieci ekskluzywnych hoteli.

Strategiczne | ekonomiczne

Hotel Giant Premiera PC

17maja2002

pudełko PL

11grudnia2002

producent: Enlight Software wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Hotel Tycoon to strategia ekonomiczna stworzona przez Trevora Chan’a, twórcę serii Seven Kingdoms. Gracz staje się młodym przedsiębiorcą, którego celem jest stworzenie najlepszej sieci ekskluzywnych hoteli. Gra pozwala wykazać się graczom w każdej dziedzinie związanej z budową i zarządzaniem takich ośrodków. Zaczynamy więc od zaplanowania miejsca, w którym będzie stał hotel, np. przy plaży, czy w centrum dużego miasta, następnie możemy wybrać jego styl architektoniczny (26 różnych typów hoteli), urządzić go (ponad 400 różnych przedmiotów wchodzących w skład wystroju wnętrza, lampy, stoliki, zasłony, dekoracje, itd.), a późnej zająć się jego rozwojem. Kluczem do sukcesu są zadowolone miny naszych klientów, a co za tym idzie stały napływ gotówki. Wiąże się z tym dużo spraw, tj. odpowiednio wykwalifikowany personel, ceny, standard wyposażenia hotelu oraz jego zakres usług (oprócz standardowych pokojów dla gości możemy ulepszać i rozbudowywać restauracje, bar, sale gimnastyczną, centrum biznesu, centrum gier, basen oraz bibliotekę). Niezbędna jest też reklama, będąca dźwigną handlu. Możemy rozkręcić kilka kampanii reklamowych w różnych mediach, m.in. w radiu, telewizji i w gazetach. Gra posiada szczegółową trójwymiarową grafikę (możliwość oglądania akcji z trzech perspektyw: rzut izometryczny, z góry oraz pełny 3D).

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 635 głosów czytelników.

Hotel Giant cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Hotel Giant

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Hotel Giant Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D