Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2008, 12:55

autor: Vercetti

Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a

Choć wydana przed sześcioma laty gra Hotel Giant nie zebrała najwyższych ocen w branżowej prasie, do tej pory rozeszła się już w liczbie miliona egzemplarzy. Przekroczyła tym samym barierę, której nie udało się pokonać wielu bardziej ambitnym tytułom.

Choć wydana przed sześcioma laty gra Hotel Giant nie zebrała najwyższych ocen w branżowej prasie, do tej pory rozeszła się już w liczbie miliona egzemplarzy. Przekroczyła tym samym barierę, której nie udało się pokonać wielu bardziej ambitnym tytułom. Zachęceni komercyjnym sukcesem produktu panowie ze studia Enlight Software poinformowali, że pracują teraz nad drugą odsłoną swej strategii ekonomicznej, pierwszą część z kolei przeniosą wkrótce na Dual Screena.

Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a - ilustracja #1

Wersja poświęcona handheldowi Nintendo będzie posiadała intuicyjny interfejs, obsługiwany w całości za pomocą rysika do dotykowego ekranu. Premiera gry została wyznaczona na ostatni kwartał bieżącego roku.

W tym samym okresie na rynek powinien trafić przeznaczony wyłącznie na pecety Hotel Giant 2, w którym ponownie wcielimy się we właściciela hotelowej sieci i skupimy swoje wysiłki na zapewnieniu komfortu odwiedzającym nas gościom. Jeżeli szybko dostosujemy się do potrzeb i zachcianek klientów, łatwiej będzie nam podnieść standard oferowanych usług, a to pozwoli na zarobienie większych pieniędzy i budowę kolejnych ośrodków.