Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Hotel Giant DS (NDS)
OkładkaHotel Giant DS (NDS)

Hotel Giant DS NDS

Hotel Giant DS to gra przeznaczona na przenośną konsolę firmy Nintendo. Produkcja ta skierowana jest do tych, którzy lubią wysiłek umysłowy i mają smykałkę do biznesu.

Strategiczne | ekonomiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hotel Giant DS Premiera NDS

28listopada2008

pudełko PL

28listopada2008

producent: Creative Patterns wydawca: Nobilis Group wydawca PL: IQ Publishing

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hotel Giant DS

Anno 1701: Dawn of Discovery

SimCity DS

Theme Park

Hotel Giant DS to gra przeznaczona na przenośną konsolę firmy Nintendo. Produkcja ta bazuje na pecetowej pozycji pt. Hotel Giant, wypuszczonej na rynek w 2006 roku. Gra skierowana jest do tych, którzy lubią wysiłek umysłowy i mają smykałkę do biznesu.

Gracz wciela się w rolę właściciela hotelu. Na początek musi wybrać miejsce, gdzie stać będzie jego hotel (może wybierać jedno z dużych miast - m.in.: Nowy Jork, Tokio i Las Vegas). Potem zabiera się za rekrutację, szkolenie i zarządzanie pracownikami.

Użytkownik musi zrobić wszystko, by jak najlepiej wypromować swój hotel. Obserwuje gości hotelowych, próbuje spełnić wszystkie ich oczekiwania i zachcianki. Decyduje także o tym jakie potrawy podaje się w restauracji oraz o tym, jak wyglądać mają poszczególne pomieszczenia (ma do wyboru 600 różnych przedmiotów). Gracz ma możliwość rozwijania swoich ekonomicznych zdolności – zarządza budżetem, śledzi wydatki i dochody.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Hotel Giant DS

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.