Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 września 2008

Poprawki w Alone in the Dark w wersji Xbox 360 uzależnione od edycji PS3

Jiker, 14 września 2008, 21:13

Emile Morel, projektantka pracująca w firmie Eden Studios, oświadczyła, że studio ma problemy z przygotowaniem łatki do Alone in the Dark w wersji na konsolę Xbox 360, mającej wprowadzić do niej zmiany uwzględnione w edycji dla PlayStation 3. Ponadto jej wydanie może być uzależnione od ewentualnego sukcesu tej drugiej.

Wyciekł pierwszy film z Fight Night Round 4

Jiker, 14 września 2008, 20:10

W sieci pojawił się pierwszy film prezentujący grę bokserską Fight Night Round 4. Pochodzi on z najnowszego pokazu gry, który, jak donosi internetowe wydanie amerykańskiego magazynu NewsWeek, odbył się w Las Vegas.

Motocykle w Burnout Paradise jeszcze w tym tygodniu
Motocykle w Burnout Paradise jeszcze w tym tygodniu

Jiker, 14 września 2008, 13:36

Darmowa aktualizacja do Burnout Paradise o kodowej nazwie Davis wprowadzi do zabawy możliwość okiełznania mechanicznych rumaków zwanych motocyklami. Stanie się to już niedługo, bo 18 września. Datę zdradził nam za pośrednictwem PlayStation Blog producent gry, Jeremy Chubb.

Duke Nukem 3D już wkrótce zagości w Xbox Live Arcade
Duke Nukem 3D już wkrótce zagości w Xbox Live Arcade

Jiker, 14 września 2008, 13:30

Z danych opublikowanych na łamach serwisu Gametrailers.com wynika, że konwersja gry Duke Nukem 3D przeznaczona dla serwisu Xbox Live Arcade, zostanie udostępniona w jego ofercie 24 września. Nie znamy niestety oficjalnej ceny, za którą będzie można nabyć najnowsze dzieło 3D Realms.

Samurai Shodown Anthology trafi do Europy
Samurai Shodown Anthology trafi do Europy

Jiker, 14 września 2008, 13:21

Cykl Samurai Shodown zdobył wielkie uznanie wśród najzagorzalszych fanów gatunku dwuwymiarowych bijatyk. Także wśród tych, którzy zamieszkują Europę. Właśnie dla nich skierowana jest najnowsza propozycja firm Ignition Entertainment oraz SNK Playmore. Chodzi mianowicie o Samurai Shodown Anthology, zestaw sześciu klasycznych odsłon tworzących tę serię.

Activision kupuje producenta B-Boy'a. Pierwsze informacje o DJ Hero

Jiker, 14 września 2008, 13:16

Koncern Activision kontynuuje zbrojenia. Po połączeniu sił z Blizzardem i Vivendi Games, firma zdecydowała się na wykupienie FreeStyleGameStudio, brytyjskiego dewelopera specjalizującego się w produkcji gier muzycznych (m.in. B-Boy wydany na PS2 i PSP). Jego pierwszym dziełem pod skrzydłami nowego właściciela będzie podobno pozycja o tytule DJ Hero, w której wcielimy się w początkującego didżeja marzącego o międzynarodowej karierze.