Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 września 2008

Dilemma 2 - nowe screeny
Dilemma 2 - nowe screeny

Elrond, 7 września 2008, 17:39

W sieci pojawiły się nowe obrazki prezentujące drugą część gry przygodowej Dilemma, wydanej pod koniec 2006 roku przez naszych wschodnich sąsiadów, firmę Akella. Deweloperzy 4Reign Studios ponownie oddają do naszej dyspozycji projekt z gatunku science-fiction utrzymany w klimacie cyberpunka, oferując jednocześnie klasyczny interfejs point & click. Plus kilka dodatkowych smaczków.

Znamy szczegóły dotyczące Buffy i Firefly MMO
Znamy szczegóły dotyczące Buffy i Firefly MMO

Hed, 7 września 2008, 14:00

Kilka dni temu firma Multiverse Network ogłosiła, że produkuje nową grę MMO opartą na uniwersum znanym z serialu Buffy: Postrach wampirów, kosztem opóźnień związanych z innym projektem inspirowanym twórczością Jossa Whedona. Znamy już kilka szczegółów odnośnie tych tytułów, w tym także jak dotąd niezbyt jasną sprawę dotyczącą dwóch wersji Buffy MMO (2d i 3d).

Nowa zawartość Halo 3 potwierdzona
Nowa zawartość Halo 3 potwierdzona

Hed, 7 września 2008, 13:30

Nowe Osiągnięcia i poprawki dla trzeciej części Halo zostały potwierdzone. Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia z targów PAX 2008 przedstawiające rzekome nowe Osiągnięcia dostępne w grze. Dziś znamy już ich listę oraz wiemy co znajdzie się w kolejnej modernizacji tego świetnego tytułu.

Far Cry 2 - zabity „kumpel” to brak części misji

Elrond, 7 września 2008, 13:17

Premiera Far Cry 2, jednej z bardziej oczekiwanych gier akcji tego roku, zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, iż atmosfera wokół tej pozycji co chwilę podgrzewana jest nowymi informacjami. Takimi jak na przykład ta dotycząca aspektów socjologicznych rozgrywki.

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood w złocie
Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood w złocie

Elrond, 7 września 2008, 13:12

Sonic, niebieski, ponaddźwiękowy jeż bawiący graczy graczy od dobrych kilkunastu lat, powraca w nowym wydaniu. Jak poinformowali przedstawiciele firmy SEGA, gra Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood przeznaczona dla konsoli DS uzyskała złoty status i gotowa jest do rynkowego debiutu.

Konkurs twórców LittleBigPlanet – ubierz kukiełkę
Konkurs twórców LittleBigPlanet – ubierz kukiełkę

Hed, 7 września 2008, 13:00

Firma Media Molecule ogłosiła ciekawy konkurs związany z promocją swojej najnowszej gry – LittleBigPlanet. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie i stworzenie projektu ubranka dla szmacianej kukiełki, która jest głównym bohaterem tego tytułu. Nagrodą jest darmowy dostęp do tego produktu w momencie jego premiery – nagrodzonych zostanie trzech najlepszych projektantów mody z całego świata.