Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 września 2008

Sony ujawni nowy tytuł na targach Tokyo Game Show
Sony ujawni nowy tytuł na targach Tokyo Game Show

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 17:25

Jak informują internauci, w najnowszym numerze pisma Official PlayStation Magazine pojawiła się informacja, że Sony zamierza ujawnić na targach Tokyo Game Show 2008 skrzetnie dotychczas skrywany tytuł.

Microsoft otwiera stronę prezentującą możliwości New Xbox Experience
Microsoft otwiera stronę prezentującą możliwości New Xbox Experience

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 17:16

Po prawie trzech latach od premiery Xboxa 360, Microsoft postanowił zacząć działać i uatrakcyjnić nie tylko wygląd, ale również i funkcjonalność interfejsu użytkownika konsoli. Do tej pory prawie każdej wiosny i jesieni mieliśmy do czynienia z kosmetycznymi poprawkami dotyczącymi działania dashboardu. New Xbox Experience, który w domach użytkowników tego sprzętu pojawi się w listopadzie, będzie więc dla nich całkowicie nowym doznaniem.

Activision zastrzega nazwę Dance Hero

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 11:56

Gry muzyczne to dzisiaj znacząca gałąź całego rynku, nic więc dziwnego, że producenci i wydawcy prześcigają się w próbie dostarczenia graczom nowych emocji. Guitar Hero jest najlepszym tego przykładem, a zarazem chyba również najbardziej znanym przedstawicielem. Activision najwyraźniej nie zamierza na bohaterskich gitarzystach kończyć swojej linii produktów, bowiem przed kilkoma dniami zastrzegła w amerykańskim urzędzie patentowym (US Patent & Trade Office) kolejną nazwę – Dance Hero.

Nowa wersja konsolki DS wielce prawdopodobna

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 11:37

Na Nintendo nie ma mocnych. Zarówno Wii, jak i DS biją wszelkie rekordy popularności i to nie tylko w swojej ojczyźnie, czyli Japonii. Big N nie zasypia jednak gruszek w popiele i jak właśnie donosi serwis Nikkei, firma pracuje nad nową wersją swojego dwuekranikowego cudeńka.

Fable II trafi do sklepów bez trybu kooperacji online

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 10:58

Peter Molyneux autor wielu uznawanych hitów (Syndicate, Black & White, Fable), wielokrotnie dał się poznać, jako człowiek lubiący opowiadać o nowatorskich aspektach swoich produktów. Co prawda nie zawsze pokrywały się one z rzeczywistością, ale trzeba przyznać, że Brytyjczykowi zdarzyło się już przeprosić za zbyt duże rozluźnienie wodzów fantazji.

Wersja demonstracyjna Mercenaries 2: World in Flames już do pobrania
Wersja demonstracyjna Mercenaries 2: World in Flames już do pobrania

Przemysław Zamęcki, 28 września 2008, 10:00

Mercenaries 2: World in Flames w GOL-owej recenzji autorstwa Sandro otrzymała notę 79%. W podsumowaniu tekstu znalazło się zdanie, że mamy do czynienia z tytułem akcji przez duże „A”. Życie najemnika nie należy do najłatwiejszych, a przekonać się o tym będzie mógł samodzielnie każdy z Was.