Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2008

Oferta pracy w GRY-OnLine S.A.!

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2008, 14:56

Jesteś zainteresowany stabilną, stałą pracą w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek związanych z elektroniczną rozrywką? Gry komputerowe są Twoją pasją? Szukasz nowych wyzwań i doświadczeń związanych z marketingiem? Wyślij swoje zgłoszenie jeszcze dzisiaj!

Race PRO w styczniu, demo przed Bożym Narodzeniem
Race PRO w styczniu, demo przed Bożym Narodzeniem

Vercetti, 15 września 2008, 14:10

Zapowiadana na początku wakacji gra Race PRO ukaże się na rynku w styczniu przyszłego roku – poinformowała dzisiaj firma Atari. Ujawniony termin jest późniejszy niż zakładano – pierwotnie datą przybliżonej premiery był listopad 2008. Wyścigi tworzone przez szwedzkie studio SimBin (autorów serii GTR) zostaną wydane wyłącznie na konsolach Xbox 360.

Project Lore - poradniki wideo do World of Warcraft
Project Lore - poradniki wideo do World of Warcraft

Hed, 15 września 2008, 13:23

W czerwcu tego roku miłośnicy World of Warcraft otrzymali niezwykle pomysłowy i profesjonalnie zrealizowany sieciowy serial. Nazywa się on Project Lore i przedstawia szczegółowe relacje z rozmaitych instancji dodanych w dodatku The Burning Crusade oraz testy Wrath of The Lich King. Kto odpowiada za ten pomysł i co dokładnie możemy zobaczyć?

Konkurs 2K Australia - stwórz najbardziej ludzkiego bota i wygraj dużo pieniędzy
Konkurs 2K Australia - stwórz najbardziej ludzkiego bota i wygraj dużo pieniędzy

Filip „fsm” Grabski, 15 września 2008, 12:50

Odpowiedzialne za uznanego na całym świecie „głębinowego” shootera BioShock studio 2K Australia organizuje konkurs, w którym twórca bota do Unreal Tournament 2004 o najbardziej ludzkim zachowaniu wygra 7000 dolarów.

Premiery gier w Polsce (8-12 września)
Premiery gier w Polsce (8-12 września)

Vercetti, 15 września 2008, 12:38

Pięć premierowych gier (każda z innego gatunku) trafiło w ubiegłym tygodniu na polski rynek. Nie jest to wciąż zatrważająca liczba, jednak w porównaniu do wakacyjnej posuchy na rodzimym podwórku nastąpiła zauważalna poprawa. Jak widać, końcówka kalendarzowego lata też ma swoje zalety.

Konsolowa wersja Stargate Worlds niewykluczona
Konsolowa wersja Stargate Worlds niewykluczona

vampire, 15 września 2008, 12:00

Podczas ostatnich targów Games Convention ludziom z serwisu VideoGamer udało się zamienić kilka słów z Danem Elggrenem, szefem studia Cheyenne Mountain Entertainment. Oczywiście głównym tematem rozmowy był nadchodzący MMORPG, nad którym ekipa obecnie pracuje - Stargate Worlds. Jak się okazuje, w przyszłości twórcy chcieliby przygotować także konsolową wersję tego tytułu.

Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 rozpoczęty!
Wrzesień z serią Platinum na PLAYSTATION 3 rozpoczęty!

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2008, 11:42

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do pierwszego z 14 jednodniowych konkursów związanych z serią Platinum na konsolę PLAYSTATION 3.

Zabezpieczenia w Spore a piractwo

Hed, 15 września 2008, 11:38

Wraz z premierą Spore pojawiło się wiele kontrowersji dotyczących między innymi systemu zabezpieczeń antypirackich. Złożony system zabezpieczeń i kilkurazowej licencji został wprowadzony po to aby uniknąć nielegalnego rozprowadzania gry przez piratów. Czy się udało? No cóż, według statystyk wygląda na to, że wręcz przeciwnie.

Rock Band 2 debiutuje w Stanach Zjednoczonych
Rock Band 2 debiutuje w Stanach Zjednoczonych

Jiker, 15 września 2008, 11:36

Druga odsłona Rock Band rozpala umysły wielu graczy na całym świecie. Muzyczno-rytmiczny kombajn nie tylko rozwija idee przedstawione w pierwszej części, ale także dodaje wiele od siebie. W tym zestaw 84 utworów, wśród których znajdziemy sporo uznanych hitów. Jakość najnowszego dzieła Harmonix mogą już sprawdzić posiadacze konsoli Xbox 360 zamieszkujący Stany Zjednoczone, gdzie wczoraj odbyła się oficjalna premiera gry.

Data premiery World of Warcraft: Wrath of the Lich King!
Data premiery World of Warcraft: Wrath of the Lich King!

Jiker, 15 września 2008, 11:22

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów World of Warcraft. Wrath of the Lich King – drugi dodatek do najpopularniejszej produkcji MMO w historii – ukaże się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Stanie się to 13 listopada, o czym poinformowały nas fanowskie serwisy Wowhead.com oraz Thottbot.com.

Mini-konkurs: Przetestuj Gears of War 2 - zwycięzcy wylosowani!

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2008, 10:03

Zgodnie z planem rozlosowaliśmy dzisiaj osoby, które jeszcze przed światową premierą Gears of War 2 będą miały okazję przetestować ten tytuł w warszawskiej siedzibie firmy Microsoft.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 września 2008)

Jiker, 15 września 2008, 09:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: przeglądamy Osiągnięcia w Pure, zapisujemy się na beta-testy Jumpgate Evolution, gramy z Tedem Nugentem w Guitar Hero: World Tour, kupujemy Crysisa poprzez Steam, poznajemy kolejnych finalistów konkursu Epic Games, MotorStorm na PSP pomyłką sklepu Game. Zapraszamy do lektury.

Fiasko rozmów pomiędzy Electronic Arts a Take-Two
Fiasko rozmów pomiędzy Electronic Arts a Take-Two

Hed, 15 września 2008, 09:12

Firma Electronic Arts ostatecznie zrezygnowała z prób przejęcia wydawcy Take-Two. Proces ten trwał niezwykle długo i obfitował w mnóstwo nagłych zwrotów akcji niczym w dobrym, aczkolwiek nieco nudnym thrillerze. Do szczęśliwego zakończenia scenarzyści EA nie zdołali jednak doprowadzić.