Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CI Games Press Release 15 września 2008, 18:25

SAS: Secure Tomorrow od dziś w sprzedaży

City Interactive S.A. już dziś wprowadza na rynek grę SAS: Secure Tomorrow. Jest to kolejna produkcja City Interactive S.A., w której zastosowano silnik Jupiter EX, dzięki czemu możemy podziwiać realistyczną grafikę, dopracowane szczegóły czy efekty dynamicznego oświetlenia.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

City Interactive S.A. już dziś wprowadza na rynek grę SAS: Secure Tomorrow. Jest to kolejna produkcja City Interactive S.A., w której zastosowano silnik Jupiter EX, dzięki czemu możemy podziwiać realistyczną grafikę, dopracowane szczegóły czy efekty dynamicznego oświetlenia. Wykorzystano również pomocne w walce systemy Covert Fire (możliwość strzelania zza osłon) i bullet penetration (przestrzeliwanie cienkich powierzchni) oraz technikę oczyszczania pomieszczeń z przeciwników przy wykorzystaniu granatów błyskowo-hukowych i efektu zaskoczenia.

SAS: Secure Tomorrow od dziś w sprzedaży - ilustracja #1

W SAS: Secure Tomorrow gracz wciela się w członka elitarnej jednostki bojowej SAS i ma za zadanie udaremnić plan terrorystów, którzy chcą wywołać kryzys finansowy w Wielkiej Brytanii. Ma do wyboru wiele standardowego osprzętu SAS, np. noktowizor, granaty ogłuszające M84 czy maska przeciwgazowa S10, oraz broni, jak karabin M4, który dodatkowo może modyfikować z trybu szturmowego na snajperski w dowolnym momencie gry. Oprócz trybu dla jednego gracza, SAS: Secure Tomorrow oferuje możliwość zmierzenia się ze znajomymi w trybie multiplayer.

Gra SAS: Secure Tomorrow dostępna już od 15 września

w sklepach w cenie 19,99 zł.