Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SAS: Secure Tomorrow (PC)

SAS: Secure Tomorrow PC

SAS: Secure Tomorrow to przygotowana przez polską firmę City Interactive gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Produkt oparty na pochodzącym z F.E.A.R.

Akcji | FPP | terroryzm | współczesne konflikty | FPS | polskie | strzelanki

PC Windows
Okładka SAS: Secure Tomorrow (PC)

data premiery gry w wersji PC:

15września2008

15września2008

pudełko PL

SAS: Secure Tomorrow to przygotowana przez polską firmę City Interactive gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Produkt oparty na pochodzącym z F.E.A.R.-a silniku Jupiter EX umożliwia nam wcielenie się w żołnierza elitarnej jednostki SAS i, podobnie jak ma to miejsce w serii SWAT oraz Tom Clancy’s Rainbow Six, stanięcie do walki z najgroźniejszymi terrorystami naszego globu.

Fikcyjna fabuła opowiada nam historię zmagań pomiędzy oddziałem SAS a przestępczą organizacją Cold Path, która po nieudanym zamachu na centrum finansowe w Londynie ukryła się w tajnej bazie na Grenlandii, by odbudować nadszarpnięte struktury. Terroryści zamierzają wkrótce ponownie uderzyć w Wielką Brytanię. Zadaniem gracza jest udaremnienie ich planów.

W arsenale środków do walki z przestępczością użytkownik ma do wyboru takie przyrządy, jak noktowizor, granaty ogłuszające, maska przeciwgazowa oraz karabin M4 z opcją natychmiastowego przełączania się pomiędzy trybem snajperskim i szturmowym. Tak uzbrojony agent przy wsparciu kolegów z SAS-u może przystąpić do odbijania zakładników i zastawiania zasadzek na oponentów, prowadząc swoje działania w zamkniętych pomieszczeniach – wieżowcu, więzieniu, a nawet podziemnych reaktorze jądrowym. Autorzy gry pozwolili przy tym na wykorzystywanie specyficznych właściwości każdego z miejsc, w związku z czym umożliwili nam oddawanie strzałów zza statycznych osłon oraz przebijanie pociskami cienkich ścianek.

Amatorom wrażeń w sieci twórcy Secure Tomorrow zapewnili dostęp do trzech trybów rozgrywki online. W każdym z nich uczestniczyć może maksymalnie 16 osób naraz.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-16  

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 438 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI SAS: Secure Tomorrow

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe SAS: Secure Tomorrow

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista
Premiery gier w Polsce (15-21 września)
Premiery gier w Polsce (15-21 września)

wiadomość23 września 2008

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem premier kilku głośnych tytułów. Na polskim rynku zadebiutowała wreszcie strzelanina Crysis: Warhead, CD Projekt wypuścił rozszerzoną edycję Wiedźmina, a Electronic Arts po przebojach z betą oficjalnie uruchomiło finalną wersję Warhammera Online.

Premiery gier w Polsce (8-12 września)
Premiery gier w Polsce (8-12 września)

wiadomość15 września 2008

Pięć premierowych gier (każda z innego gatunku) trafiło w ubiegłym tygodniu na polski rynek. Nie jest to wciąż zatrważająca liczba, jednak w porównaniu do wakacyjnej posuchy na rodzimym podwórku nastąpiła zauważalna poprawa. Jak widać, końcówka kalendarzowego lata też ma swoje zalety.