Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2008, 13:50

autor: Dorota "vampire" Drużko

Still Life 2 zaliczy opóźnienie

Niestety na Still Life 2, czyli kontynuację znanej przygodówki, przyjdzie nam poczekać dłużej niż się tego spodziewaliśmy. Światowa premiera tytułu odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2009, nie zaś jak wcześniej zapowiadano w listopadzie tego roku.

Niestety na Still Life 2, czyli kontynuację znanej przygodówki, przyjdzie nam poczekać dłużej niż się tego spodziewaliśmy. Światowa premiera tytułu odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2009, nie zaś jak wcześniej zapowiadano w listopadzie tego roku. Bez zmian pozostał natomiast fakt, że w twórcy, GameCO Studios, nie planują wydania Still Life 2 na innych platformach niż pecety. Jak na razie na temat polskiej premiery nic nie wiadomo.

Still Life 2 zaliczy opóźnienie - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Still Life 2 kontynuuje historię przedstawioną w poprzedniej części. Ponownie więc wcielimy się w rolę agentki FBI, Victorii McPherson, która tym razem poprowadzi śledztwo na terenie stanu Maine. Twórcy obiecują, że w końcu, po niemal czterech latach (jedynka ukazała się w kwietniu 2005 roku), poznamy kim jest psychopatyczny seryjny morderca. Więcej na temat gry dowiecie się z naszej zapowiedzi.