Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2008, 12:50

autor: vampire

Wii Music w październiku

Jak pamiętamy, podczas tegorocznych targów E3 ponownie zrobiło się głośno o zapowiadanej ponad dwa lata temu nietypowej grze muzycznej ze stajni Nintendo, Wii Music. W końcu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy oczekiwali premiery tej produkcji – gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc, czyli 20 października.

Jak pamiętamy, podczas tegorocznych targów E3 ponownie zrobiło się głośno o zapowiadanej ponad dwa lata temu nietypowej grze muzycznej ze stajni Nintendo, Wii Music. W końcu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy oczekiwali premiery tej produkcji – gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc, czyli 20 października. W serwisie NintendoWiiFanboy możemy przeczytać, że data ta, wcześniej podawana jedynie przez sklepy internetowe Amazon i GameStop, została już oficjalnie potwierdzona przez firmę Nintendo. Niestety na temat tego, kiedy tytuł trafi do Europy wciąż nic nie wiadomo.

Wii Music w październiku - ilustracja #1

Przypomnijmy, że tym co wyróżnia Wii Music na tle podobnych produkcji jest ilość dostępnych instrumentów (ponad sześćdziesiąt) i możliwość mieszania różnych gatunków muzyki, na przykład rockowej i klasycznej. Ponadto do zabawy nie potrzebujemy żadnych specjalnych kontrolerów wystarczą nam Wii Remote, Nunchuck oraz Balance Board. O tym jak dokładniej wygląda rozgrywka możecie przekonać się oglądając ten film.