Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 września 2008, 14:00

autor: vampire

Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia

Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak będzie się prezentował główny bohater filmowej adaptacji Prince of Persia: The Sands of Time, którego zagra Jake Gyllenhaal. Ostatnio we francuskim serwisie Korben pojawiły się natomiast pierwsze zdjęcia pochodzące z planu w Maroku.

Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak będzie się prezentował główny bohater filmowej adaptacji Prince of Persia: The Sands of Time, którego zagra Jake Gyllenhaal. Ostatnio we francuskim serwisie Korben pojawiły się natomiast pierwsze zdjęcia pochodzące z planu w Maroku. Niektóre z nich możecie podziwiać poniżej:

Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia - ilustracja #1
Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia - ilustracja #2
Pierwsze zdjęcia z planu filmowego Prince of Persia - ilustracja #3

Wgląda na to, że na potrzeby filmu powstaje wręcz całe miasto i chociaż wciąż nie jest ono jeszcze gotowe, to jednak jego obecny kształt daje nam pewne pojęcie na temat tego, jakiej scenerii powinniśmy się spodziewać. Przypomnijmy jeszcze, że reżyserią obrazu zajął się Mike Newell, czyli osoba pracująca wcześniej między innymi nad Cztery wesela i pogrzeb oraz Harry Potter i Czara Ognia. Natomiast odtwórczynią głównej roli żeńskiej została Gemma Artenton. Film powinien trafić do kin dopiero 28 maja 2010 roku, nie zaś jak wcześniej zakładano w czerwcu 2009.