Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 sierpnia 2008, 12:39

Tak wygląda perski książę na żywo

Co prawda nie zamierzamy zamienić się nagle w serwis zajmujący się celebrytami, ale myślimy, że ta informacja może zainteresować naszych czytelników. Na planie filmu Prince of Persia: The Sands of Time padły już pierwsze klapsy, a my możemy podzielić się z Wami z pierwszymi, nieoficjalnymi zdjęciami.

Co prawda nie zamierzamy zamienić się nagle w serwis zajmujący się celebrytami, ale myślimy, że ta informacja może zainteresować naszych czytelników. Na planie filmu Prince of Persia: The Sands of Time padły już pierwsze klapsy, a my możemy podzielić się z Wami nieoficjalnymi zdjęciami.

Perskiego księcia Dastana gra Jake Gyllenhaal, którego charakteryzację możecie podziwiać poniżej. Trzeba przyznać, że jest ona chyba wyjątkowo udana, choć bardziej przypomina część drugą lub trzecią, niż Piaski Czasu.

Tak wygląda perski książę na żywo - ilustracja #1

Więcej fotografii znajdziecie w tym miejscu. Przypomnijmy, że do kina na film o perskim księciu wybierzemy się dopiero w maju 2010 roku. Gyllenhaalowi partnerować będzie aktorka Gemma Artenton, która wcieli się w rolę księżniczki Taminy. Reżyserem obrazu jest Mike Newell (Harry Potter i Czara Ognia, Cztery wesela i pogrzeb).

Przypomnijmy również, że Ubisoft zamierza przygotować również nową grę, która będzie adaptacją filmowych przygód Dastana. Jej premiera zapewne będzie towarzyszyć wejściu filmu na duże ekrany.