Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2008, 12:00

autor: vampire

Gears of War 2 już prawie gotowy

W najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu Xbox World 360 opublikowany został wywiad z głównym projektantem w studiu Epic Games, Cliffem Bleszinskim. Miedzy innymi możemy się z niego dowiedzieć, że Gears of War 2 jest już gotowe w około 85-90%. W chwili obecnej twórcy pracują jedynie nad udoskonaleniem swojego dzieła.

W najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu Xbox World 360 opublikowany został wywiad z głównym projektantem w studiu Epic Games, Cliffem Bleszinskim. Między innymi możemy się z niego dowiedzieć, że Gears of War 2 jest już gotowe w około 85-90%. W chwili obecnej twórcy pracują jedynie nad udoskonaleniem swojego dzieła - Cliff powiedział nawet, że każdego ranka odpala grę i włącza kampanię, aby samemu sprawdzić czy wszystko jest jak należy.

Gears of War 2 już prawie gotowy - ilustracja #1

Bleszinski skomentował także częste zarzuty stawiane pod adresem oprawy graficznej pierwszej części Gears of War, czyli nienasyconych, szarawych kolorów. Chociaż pierwotnie taka właśnie stylistyka twórcom odpowiadała, w miarę jak na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej podobnie wyglądających tytułów, ekipa Epic Games postanowiła zmienic swoje podejście. Dlatego w dwójce ujrzymy bardziej kolorowe scenerie. Projektant zażartował, że gdyby powstała trzecia część cyklu to mielibyśmy do czynienia z prawdziwą dyskotekę róży, fioletów i zieleni. Przypomnijmy jeszcze, że światowa premiera Gears of War 2 powinna nastąpić 7 listopada.