Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2008, 11:00

autor: vampire

Limitowana Edycja Prince of Persia

Ubisoft ogłosił wczoraj, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy w określonym terminie dokonają przedpremierowego zakupu najnowszej odsłony Prince of Persia zamiast zwykłego wydania otrzymają w tej samej cenie edycję kolekcjonerską.

Ubisoft ogłosił wczoraj, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy w określonym terminie dokonają przedpremierowego zakupu najnowszej odsłony Prince of Persia zamiast zwykłego wydania otrzymają w tej samej cenie edycję kolekcjonerską. Poniżej możecie zobaczyć, jak będą prezentować się pudełka omawianej edycji dla konsolowych (PS3 i Xbox 360) wersji gry. Warto zauważyć, że grafika na okładkach utrzymana jest w tej samej stylistyce, co w przypadku kolekcjonerskiego Obliviona.

Limitowana Edycja Prince of Persia - ilustracja #1

Ważniejsze od opakowania jest jednak to co znajdziemy w środku, czyli:

  • materiały "making of",
  • wydany w formie elektronicznej poradnik,
  • cyfrowy artbook przedstawiający w chronologicznej kolejności etapy przygotowywania oprawy graficznej, począwszy od rysunków koncepcyjnych aż do efektu końcowego,
  • pełny soundtrack z gry autorstwa Inona Zura (odpowiedzialnego między innymi za ścieżki dźwiękowe do Prince of Persia: The Two Thrones i Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade).

W dodatku podobno to jeszcze nie wszystko, co otrzymają szczęśliwcy, którym przypadnie kolekcjonerskie wydanie Prince of Persia. Korzystając z okazji Ubisoft poinformował również o rozpoczęciu współpracy z autorami Penny Arcade dotyczącej przygotowania 32-stronicowego komiksu poświęconego grze. Przedstawiona w nim historia pozwoliłaby nam nie tylko lepiej zagłębić się w świat Księcia Persji, ale także dokładniej przedstawiłaby relację pomiędzy głównym bohaterem a Eliką.

Niestety póki co nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat europejskiej Edycji Limitowanej. Gra powinna ukazać się jeszcze przed Gwiazdką, choć, jak już wspominaliśmy, data premiery może ulec przesunięciu. Nowy Prince of Persia trafi na komputery oraz konsole Xbox 360, PS3 i Nintendo DS, przy tym z oczywistych względów wersja przeznaczona na handhelda będzie odrębną produkcją stanowiąca uzupełnienie pozostałych wydań.