Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2008, 13:45

autor: Vercetti

$upercena – gry CD Projektu za niecałe 10 zł

Wydawać by się mogło, że najlepszy sezon na obniżki cen to wakacje, jednak w przypadku gier komputerowych zasada ta nie zawsze się sprawdza. Już jesienią CD Projekt zamierza podbić sklepowe półki nową serią wydawniczą, $uperceną. Tytuły wydane w ramach nowej inicjatywy będą kosztować 9,99 zł.

Wydawać by się mogło, że najlepszy sezon na obniżki cen to wakacje, jednak w przypadku gier komputerowych zasada ta nie zawsze się sprawdza. Już jesienią CD Projekt zamierza podbić sklepowe półki nową serią wydawniczą, $uperceną. Tytuły wydane w ramach tejże inicjatywy będą kosztować 9,99 zł.

Lista pozycji, jakie otrzymamy za powyższą kwotę, na razie pozostaje tajemnicą. Nieznana jest także dokładna data debiutu pierwszych pozycji. opatrzonych logiem $uperceny. Zgodnie z planem CD Projektu gry za niecałe 10 zł mają zadowolić zarówno zaprawionych w bojach weteranów, jak i klientów niezwiązanych wcześniej z elektroniczną rozrywką. Warszawski dystrybutor celuje więc w wypuszczanie reedycji, okazjonalnych nowości oraz produktów zasilających segment casual.

Dotąd najtańszą serią CD Projektu dostępną w sprzedaży pozostawała eXtra Klasyka Dodatek, gdzie w cenie 14,99 zł ukazały się m.in. takie tytuły, jak Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault czy SpellForce 2: Władca Smoków. Firma wzbogaca regularnie także inne cykle. Gry należące do najdroższego z nich – Platynowej Kolekcji – kosztują w handlu detalicznym 59,90 zł.