Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2008, 09:15

autor: vampire

Zabezpieczenia antypirackie w Command & Conquer: Red Alert 3

Wczoraj na oficjalnym forum serii Command & Conquer producent wykonawczy Red Alert 3, Chris Corry (nick EA_Smudge), przedstawił jak dokładnie będzie wyglądała sprawa zabezpieczeń antypirackich w tej produkcji. Podobnie jak trzy ostatnie RTSy przygotowane przez ekipę EA LA zostanie ona wyposażona w system SecuROM.

Wczoraj na oficjalnym forum serii Command & Conquer producent wykonawczy Red Alert 3, Chris Corry (nick EA_Smudge), przedstawił jak dokładnie będzie wyglądała sprawa zabezpieczeń antypirackich w tej produkcji. Podobnie jak trzy ostatnie RTSy przygotowane przez ekipę EA LA zostanie ona wyposażona w system SecuROM, choć tym razem Elektronicy postanowili uczynić go nieco przystępniejszym dla użytkowników.

Uwierzytelnianie przez Internet będzie wymagane po każdej instalacji gry, przy pierwszym uruchomieniu, nigdy później (w obrębie danej instalacji) legalność naszej wersji nie będzie już sprawdzana. Wiąże się to także z brakiem konieczności ciągłego trzymania płyty w napędzie. Jedna kopia Red Alert 3 będzie mogła zostać zainstalowana na maksymalnie pięciu komputerach. Jeśli jednak okaże się, że wykorzystaliśmy już ten limit, na przykład z powodu wymiany podzespołów, powinniśmy skontaktować się z działem obsługi klienta Electronic Arts i poprosić o jego zwiększenie. Każda tego typu sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie.

Zabezpieczenia antypirackie w Command & Conquer: Red Alert 3 - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, że Command & Conquer: Red Alert 3 ukaże się już w przyszłym miesiącu w wersji na PC oraz Xboxa 360. Dystrybucją na terenie naszego kraju zajmie się firma EA Polska.