Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2008, 16:15

autor: vampire

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover

Poznaliśmy juz minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełnić komputer, na którym chcemy uruchomić najnowszą arcade'ową samochodówkę autorstwa Electronic Arts - Need for Speed: Undercover. Trzeba przyznać, iż nie są one zbyt wysokie, szkoda tylko, że przy okazji Elektronicy nie podali również zalecanej konfiguracji.

Poznaliśmy juz minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełnić komputer, na którym chcemy uruchomić najnowszą arcade'ową samochodówkę autorstwa Electronic Arts - Need for Speed: Undercover. Trzeba przyznać, iż nie są one zbyt wysokie, szkoda tylko, że przy okazji Elektronicy nie podali również zalecanej konfiguracji. Do odpalenia gry potrzebny jest następujący pecet:

  • Procesor: Intel Pentium 4 2.8 (3.0 GHz w przypadku Visty) GHz lub podobny,
  • RAM: 1 GB,
  • Karty graficzna: GeForce 6500, Radeon 9500, lub podobna obsługująca Pixel Shader 2.0,
  • Miejsce na HDD: 5.5 GB,
  • Karta dźwiękowa: dowolna kompatybilna z DirectX,
  • System operacyjny: Windows XP lub Vista z zainstalowanymi najnowszymi Service Packami,
  • Do grania przez Internet wymagane jest szerokopasmowe łącze.
Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: Undercover - ilustracja #1

W przypadku Undercover twórcy postanowili położyć większy nacisk na fabułę niż miało to miejsce w poprzednich odsłonach Need for Speed - nawet filmowe przerywniki zostały nagrane z udziałem prawdziwych aktorów. Oczywiście sama rozgrywka nie ulegnie znaczącym zmianom - ponownie dostaniemy do dyspozycji szybkie, stuningowane samochody (miedzy innymi pojawią się Audi R8, BMW M6, Lexus IS-F) po prostu stworzone do nielegalnych wyścigów, w trakcie których osiągniemy zawrotne prędkości nie dbając o zachowanie jakichkolwiek zasad ruchu drogowego. Do zwycięstwa potrzebne będzie nie tylko prześcignięcie przeciwników, ale także przechytrzenie policyjnych pościgów.

Need for Speed: Undercover ukaże się na PC, Xboxie 360, PS3, PS2, PSP Nintendo DS i Wii. Premiera gry w Stanach Zjednoczonych wyznaczona została na 18 listopada, natomiast do europejskich i prawdopodobnie polskich sklepów trafi trzy dni później - 21 listopada. W naszym kraju wydaniem zajmie się firma Electronic Arts Polska. Niestety o jakości tytułu nie będziemy mogli się wcześniej samemu przekonać, gdyż Elektronicy nie wypuszczą dema. Zdanie na jego temat musimy wyrobić sobie jedynie na podstawie filmików.