Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2008, 10:00

autor: vampire

Doprowadź Obamę lub McCaina do prezydenckiego stołka

Firma Stardock, znana z takich strategii jak Galactic Civilizations oraz Sins of a Solar Empire, wydała okrojoną, ale za to darmową wersję The Political Machine 2008, czyli nietypowej produkcji, w której naszym zadaniem jest wygranie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Firma Stardock, znana z takich strategii jak Galactic Civilizations oraz Sins of a Solar Empire, wydała okrojoną, ale za to darmową wersję The Political Machine 2008, czyli nietypowej produkcji, w której naszym zadaniem jest wygranie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Mimo pewnych ograniczeń The Political Machine Express posiada najważniejsze cechy swojego płatnego brata. Tak więc w ciągu dwudziestu jeden tygodni musimy jako John McCain lub Barack Obama zdobyć przynajmniej 270 głosów elektorskich, dzięki którym Biały Dom stanie się naszym nowym miejscem zamieszkania. Aby swój cel osiągnąć musimy prowadzić skuteczną kampanię reklamową, wygłaszać przemówienia i brać udział w programach telewizyjnych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy także skorzystać z płatnych wskazówek doradców. W The Political Machine Express rolę naszego konkurenta może przyjąć inny gracz, z którym zmierzymy się przez Internet.

Grę możecie pobrać z naszego serwisu. Do uruchomienia wymagany jest system Windows Vista lub XP (za wyjątkiem XP x64).

Doprowadź Obamę lub McCaina do prezydenckiego stołka - ilustracja #1

Wspomnijmy jeszcze kilka słów o tym, co zawiera płatna wersja programu. Przede wszystkim do wyboru mamy dodatkowych dwudziestu kandydatów, wśród których znaleźli się między innymi: Mike Huckabee, Ron Paul i Clintonowie. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni jedynie do tegorocznej elekcji, możemy także rywalizować ze znanymi byłymi prezydentami USA, takimi jak Abraham Lincoln, czy George Washington. Dzięki losowym wydarzeniom, ciągłym aktualizacjom i możliwości wyboru realiów (dla przykładu Europy lub świata Obcych) każda rozgrywka jest niepowtarzalna. The Political Machine 2008 możemy zakupić za pośrednictwem firmowego serwisu Stardock za 19,95 USD, czyli około 46,50 zł.