Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Combat Mission: Shock Force - Marines (PC)

Combat Mission: Shock Force - Marines PC

Marines jest pierwszym dodatkiem do rozgrywanej w trójwymiarowym środowisku strategicznej gry zatytułowanej Combat Mission: Shock Force.

To jest dodatek do gry Combat Mission: Shock Force.

Strategiczne | RTS | współczesne konflikty

PC Windows
Okładka Combat Mission: Shock Force - Marines (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26września2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marines jest pierwszym dodatkiem do rozgrywanej w trójwymiarowym środowisku strategicznej gry zatytułowanej Combat Mission: Shock Force. Oba produkty w trakcie zabawy wykorzystują system WEGO. Dzięki temu, pomimo akcji w czasie rzeczywistym, gracz może korzystać z wymuszonej pauzy, podczas której swobodnie ma prawo wydawać rozkazy podległym mu jednostkom.

Podobnie, jak i w samym Shock Force, programiści zrezygnowali ze sztafażu II Wojny Światowej, z którego szeroko korzystali przy produkcji poprzednich odsłon serii i zapraszają nas do udziału w dalszej części współczesnego konfliktu amerykańsko-syryjskiego.

Dodatek urozmaica rozgrywkę dzięki znacznym poprawkom w działaniu silnika gry, które po jego zainstalowaniu będą miały także wpływ na misje zawarte w podstawowej wersji, ale również poprzez wprowadzenie nowych jednostek (Marines, syryjskie oddziały obrony przeciwlotniczej), formacji, ekwipunku i broni (lekka wyrzutnia rakiet p-panc M72A7 czy czołgi T-90SA). Gracze mogą również wybierać spośród nowych scenariuszy, misji i kampanii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Combat Mission: Shock Force - Marines

12+

Wymagania sprzętowe Combat Mission: Shock Force - Marines

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP
Trzeci dodatek do Combat Mission: Shock Force w produkcji
Trzeci dodatek do Combat Mission: Shock Force w produkcji

wiadomość17 maja 2010

Firma Battlefront.com zapowiedziała kolejne rozszerzenie do cenionej przez graczy serii strategii wojennych współczesnego pola walki. Combat Mission: Shock Force – NATO wprowadzi do boju jednostki trzech państw Paktu Północnoatlantyckiego: Niemiec, Holandii i Kanady. Dodatek wzbogaci także wyposażenie militarne syryjskiej strony konfliktu przedstawionego w grze.

Nadchodzi Combat Mission Afghanistan
Nadchodzi Combat Mission Afghanistan

wiadomość5 lutego 2010

Battlefront.com - niszowy wydawca gier wojennych ujawnił najnowszą produkcję ze znanej serii gier taktycznych. Tym razem przyjdzie nam toczyć boje podczas radzieckiej interwencji w Afganistanie.

Drugi dodatek do Combat Mission: Shock Force w drodze
Drugi dodatek do Combat Mission: Shock Force w drodze

wiadomość26 listopada 2008

Szykuje się niezła gratka dla fanów wojennych gier strategicznych, ponieważ Battlefront.com przedstawił trochę szczegółów na temat drugiego dodatku do Combat Mission: Shock Force. Po Marines pora na British Forces.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 września 2008)

wiadomość29 września 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zdobywamy perki w Call of Duty: World at War, wkraczamy na światowe wybiegi, wybieramy prezydenta Stanów Zjednoczonych, czekamy na premierę jednej z pierwszych produkcji MMORTS. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 września 2008)

wiadomość12 września 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: World of Warcraft jeszcze bardziej przyjazny, poznajemy prawdopodobną cenę Wipeout HD, będzie nowa wersja Gizmondo, gramy w siódmy epizod American McGee’s Grimm, aktualizujemy ofertę Xbox Originals, obserwujemy wzrost sprzedaży konsoli Xbox 360. Zapraszamy do lektury.