Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2008, 09:37

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 czerwca 2008)

Mistrz podziemi, łatki do Team Fortress 2 i Kane’s Wrath, ucieczka z muzeum, Frank Klepacki oficjalnie w Red Alert 3, E3 bez Lucasa, Neil Young odszedł z EA i aktualizacja europejskiego PS Store to dzisiaj najciekawsze tematy w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Mistrz podziemi, łatki do Team Fortress 2 i Kane’s Wrath, ucieczka z muzeum, Frank Klepacki oficjalnie w Red Alert 3, E3 bez Lucasa, Neil Young odszedł z EA i aktualizacja europejskiego PS Store to dzisiaj najciekawsze tematy w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Master of the Monster Lair

Atlus U.S.A. zapowiedział grę Master of the Monster Lair, która trafi do użytkowników NDS. Jest to mieszanka RPG i przygodówki, w której gracz pełni rolę budowniczego labiryntu zamieszkałego przez różnego rodzaju potwory. Po wybudowaniu lochów, na które może składać się nawet dwadzieścia pełniących różne funkcje pomieszczeń i założeniu weń odpowiednich pułapek, trzeba zejść na dół i stawić czoła czyhającym tam niebezpieczeństwom.. Termin amerykańskiej premiery został ustalony na 2 września.

Team Fortress 2

Sieciowa strzelanina Team Fortress 2 doczekała się nowej łatki, którą zainteresowani ściągną za pośrednictwem usługi Steam. Kilka zmian dla postaci Pyro, dwie nowe mapy stworzone przez fanów i pełna rosyjska lokalizacja to główne zmiany, jakie zawiera update. Pełna lista zmian w tym miejscu.

Escape the Museum

Majesco Entertainment zapowiedziało grę zatytułowaną Escape the Museum. Zadaniem gracza jest pomoc w wydostaniu się niejakiej Susan Anderson z zawalonego w wyniku trzęsienia ziemi Muzeum Historii Naturalnej. Na rozwiązanie czekają różne puzzle i mini gierki. Przy okazji będziemy mieli okazję uratować wiele bezcennych eksponatów. Platformą docelową jest Nintendo Wii, zaś termin premiery to tegoroczne wakacje.

Animal Paradise 2

W połowie przyszłego roku do sklepów trafi sequel Animal Paradise na Nintendo DS. Naszym zadaniem jest utworzenie parku, w którym zwierzęta czułyby się bezpieczne, a my poznalibyśmy ciekawe szczegóły dotyczące ich życia.

Command & Conquer 3

W najbliższym tygodniu na rynku powinna zadebiutować łatka przeznaczona dla dodatku do gry Command & Conquer 3, czyli Kane’s Wrath. Patch naprawi wiele spośród znalezionych dotychczas błędów. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Ubisoft

Ubisoft utworzył nową linię gier o nazwie Play Zone, w ramach której ukazywać się będą tytuły przeznaczone dla tzw. rynku casual. Pierwszym zapowiedzianym programem jest Sports Party, który ukaże się 11 lipca. Trzy warianty koszykówki, rzutki, badmington, siatkówka czy golf to tylko część z oferowanych przez program mini-gierek.

Neil Young

Electronic Arts potwierdziło, że z szeregów firmy odszedł Neil Young, który w ciągu ostatnich dziesięciu lat odpowiadał m.in. za takie projekty, jak The Lord of the Rings: The Two Towers, The Sims 2, Medal of Honor Airborne i Boom Blox. Póki co przyszłe plany Younga nie są znane.

LucasArts

Nie zobaczymy nowych gier firmy LucasArts na tegorocznym E3 Media & Business Summit. Informacja ta pochodzi z serwisu Joystiq, którego redaktorzy mieli okazję porozmawiać z Margaret Grohne, która odpowiada w firmie Lucasa za PR i kontakt z mediami.

Red Alert 3

Frank Klepacki, autor muzyki m.in. do serii Command & Conquer nagra również muzykę do Red Alerta 3. Wiemy, że jednym z nowych utworów na pewno będzie Hell March 3. Kompozytor zapowiedział swój powrót w krótkim filmiku, który możecie obejrzeć w tym miejscu.

PlayStation Store

Europejski sklep PlayStation wzbogacił się o kilka nowych pozycji. Są to wersje demonstracyjne gier Sid Meier’s Civilization Revolution i Dark Sector, zestaw piosenek do Guitar Hero III, dodatek do gry Everybody’s Golf: World Tour, dodatki do Warhawka, kilka zwiastunów oraz temat na pulpit z gry Pain.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Prey the Stars

G1 Jockey Wii

Runes of Magic

Schizoid

Vigilante 8: Arcade

Zoids Assault

Dementium: The Ward

Pirates vs. Ninjas Dodgeball

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir

Hail of the Chimp

Empire of Sports

FIFA Manager 09

Elefunk

SPOGS Racing

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Rock Revolution

Schizoid

Siren: Blood Curse

Obscure II

Supreme Ruler 2020

Rayman Raving Rabbids: TV Party – Euro 2008

gry