Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lipca 2006, 18:46

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Resident Evil 4

Gra „Resident Evil 4” wprawdzie jest czwartą odsłoną serii, ale z poprzedniczkami ma niewiele wspólnego. Z „survival horror” przeistoczyła się w coś na kształt „action horror”. Zapomnij o głodzie strzeleckim, gdyż ilość amunicji jaka opuści magazynki Twoich giwer jest nieporównywalnie większa od tej, z poprzednich części.

„Gra „Resident Evil 4” wprawdzie jest czwartą odsłoną serii, ale z poprzedniczkami ma niewiele wspólnego. Z „survival horror” przeistoczyła się w coś na kształt „action horror”. Zapomnij o głodzie strzeleckim, gdyż ilość amunicji jaka opuści magazynki Twoich giwer jest nieporównywalnie większa od tej, z poprzednich części. Walki do jakich dojdzie są dynamiczne, pełne zwrotów akcji i naszpikowane wieloma miejscowymi atrakcjami. Wrogowie ścielić się będą gęsto, a bossowie wycisną z Ciebie siódme poty. [...]

O poradniku: zawiera on pełen opis przejścia gry (w tym wszystkie drogi podczas rozdwojeń), szczegółowe objaśnienie potyczek z bossami; miejsca, w których znaleźć można skarby, opis wszystkich łamigłówek i rozmieszczenie medalionów. W materiale tym znajdziesz ponad 80 pieczołowicie wykonanych map (do wszystkich etapów), oraz około 1500 graficznie opisanych zdjęć.” - „Crash”

Resident Evil 4 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Resident Evil 4 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.