Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2008, 10:28

autor: vampire

Encyklopedia serii Metal Gear

Z pewnością fanów serii Metal Gear ucieszy wiadomość, że firma Konami postanowiła stworzyć coś na kształt encyklopedii poświęconej właśnie Metal Gearowi - MGS4 Database. Tytuł tej darmowej aplikacji jest nieco mylny, gdyż jak twierdzi firma, jej zawartość sięga aż do pierwszych odsłon cyklu. Znajdziemy w tam między innymi kompletne streszczenia fabuły gier i opisy postaci.

Z pewnością fanów serii Metal Gear ucieszy wiadomość, że firma Konami postanowiła stworzyć coś na kształt encyklopedii poświęconej właśnie Metal Gearowi - MGS4 Database. Tytuł tej darmowej aplikacji jest nieco mylny, gdyż jak twierdzi firma, jej zawartość sięga aż do pierwszych odsłon cyklu. Znajdziemy w tam między innymi kompletne streszczenia fabuły gier, opisy postaci, czy nawet diagramy powiązań między nimi. Dodatkowo, aby nie zepsuć zabawy tym, którzy jeszcze nie skończyli Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, pojawia się ciekawa opcja - dopóki nie przejdziemy głównego wątku tej produkcji, wszelkie informacje na jej temat będą dla nas zablokowane. Zajmująca 77MB encyklopedia dostępna jest już dziś w japońskim PS Store, pozostaje więc tylko czekać aż pojawi się u nas.

Encyklopedia serii Metal Gear - ilustracja #1

Przy okazji firma przypomniała o opcji Extras znajdującej się w menu głównym MGS4, gdzie na bieżąco pojawiać się będą dodatkowe zawartości do gry. Już teraz możemy stamtąd pobrać nowy kamuflaż oraz zestaw utworów przeznaczonych na iPoda używanego przez głównego bohatera.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.