Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 maja 2005, 14:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

DVD miesiąca - nowość w Minimarkecie

Mamy przyjemność poinformować, że po raz pierwszy w naszym Minimarkecie pojawiła się płytka DVD miesiąca, czyli zbiór najlepszych, starannie wybranych i przetestowanych wersji demonstracycjnych, które ukazały się w przeciągu ostatniego miesiąca.

Mamy przyjemność poinformować, że po raz pierwszy w naszym Minimarkecie pojawiła się płytka DVD miesiąca, czyli zbiór najlepszych, starannie wybranych i przetestowanych wersji demonstracycjnych, które ukazały się w przeciągu ostatniego miesiąca. Płyta DVD na stałe zajęła miejsce mało pojemnej i powoli przechodzącej do lamusa płyty CD. Dzięki temu, macie przyjemność zagrać aż w 9 wersji demo najgłośniejszych gier, które ukazały się lub ukażą w najbliższym czasie. Cena płytki nie uległa zmianie i nadal wynosi 9,90 zł. Dodatkowo, osoby dokonujące zakupów w naszym Minimarkecie i wybierające formę płatności przelewem bankowym lub kartą płatniczą, otrzymają DVD miesiąca całkowicie za darmo.

W tym miesiącu na płycie znajdziecie dema:

The Bard's Tale - bezpośredni kontynuator serii cRPG, która została zapoczątkowana przez grę wydaną w 1980 roku o tytule The Bard's Tale: Tales of the Unknown.

Dungeon Lords - dynamiczna, w pełni trójwymiarowa gra akcji/cRPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Gracz przemierza olbrzymi i różnorodny świat, rozwijając swoją postać i wykonując szereg questów.

Imperial Glory - kolejna po Preatorians strategia autorstwa Pyro Studios osadzona w realiach historycznych. Tym razem nie mamy jednak do czynienia ze standardowym RTS-em a klonem serii Total War.

Driver 3 - kolejna odsłona popularnej serii trójwymiarowych gier akcji, zapoczątkowanej w 1999 roku na konsoli Sony PlayStation. Ponownie kierujemy poczynaniami bezkompromisowego policjanta nazwiskiem Tanner, który przenika do struktur przestępczych celem zniszczenia ich od środka.

Championship Manager 5 - piąta odsłona kultowej serii menadżerów piłkarskich, po raz pierwszy stworzona przez inną niż Sports Interactive firmę. Autorzy wprowadzili wiele interesujących zmian, które powinny zadowolić wszystkich dotychczasowych fanów serii.

Psychonauts - debiutancki projekt amerykańskiego studia developerskiego Double Fine Productions. Warto dodać, iż w skład teamu producenckiego wchodzą znani programiści, którzy w przeszłości pracowali już nad wieloma słynnymi tytułami (m.in. Grim Fandango, Diablo II, Jedi Knight).

Empire Earth II - druga część znanej gry strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym, w której zadaniem gracza jest stanąć na czele jednej z czternastu cywilizacji i poprowadzić ją od epoki kamienia łupanego do ery lotów kosmicznych, badając nowe technologie, produkując wojsko i stawiając czoła konkurencyjnym nacjom.

Kozacy II: Wojny Napoleońskie - sequel wielokrotnie nagradzanej strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars. Akcja tej części pozwala graczowi przewodzić jedną europejskich potęg na przestrzeni setek lat, począwszy od wieku XVI, a skończywszy na XIX.

Brothers in Arms: Road to Hill 30 - Brothers in Arms jest taktyczną grą akcji, stanowiącą debiutancką część specjalnej serii o tematyce militarnej. Produkt opracowali developerzy, odpowiedzialni wcześniej m.in. za Tony Hawk’s Pro Skater 3, James Bond 007: NightFire i PeCetową wersję Halo: Combat Evolved. Natomiast rolę głównego bohatera pełni dzielny sierżant Matt Baker, który rzeczywiście uczestniczył w II Wojnie Światowej.

Razem wersje demo zajmują ponad 3 GB! Zapraszamy do naszego sklepiku.