Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia Dying Light 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Dying Light 2 zawiera opis przejścia zadania fabularnego Niesforny brat (Unruly Brother) – odnalezienie Barney’a i Pisklaka dla Sophie.

Ostatnia aktualizacja: 3 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do gry Dying Light znajduje się opis przejścia głównego questu Niesforny brat (Unruly Brother). Z poniższej solucji dowiecie się m.in. gdzie odnaleźć Barney'a i jak nakłonić go do otwarcia drzwi, jak podążać za śladami Pisklaka i gdzie ukrywa się Pisklak w drugim budynku.

Nagrody za ukończenie questu

  1. PD - walka: 1000
  2. PD - parkour: 1000
  3. schemat koktajlu Mołotowa - są one bardzo przydatne w podpalaniu grup przeciwników
  4. broń biała (Scrapper Hammer)
  5. części do wytwarzania - żywica, szmaty, alkohol
  6. odblokowanie głównego questu Pertraktacje

Poszukiwania Barney'a (Search for Barney)

Do zaliczenia tego questu musicie przystąpić nocną porą, tak więc w razie potrzeby skorzystajcie z dowolnego łóżka żeby zmienić porę dnia - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Do zaliczenia tego questu musicie przystąpić nocną porą, tak więc w razie potrzeby skorzystajcie z dowolnego łóżka żeby zmienić porę dnia. Musicie odwiedzić jeden z opuszczonych sklepów i to tzw. nocna lokacja, w której po zmroku napotyka się mniej potworów.

Zlokalizujcie wejście do budynku od strony ulicy (powyższy obrazek) i w drodze do niego upewnijcie się żeby nie zostać zauważonym przez wyjca i nie wszcząć niepożądanego pościgu.

Wewnątrz budynku będziecie napotykać śpiących zarażonych i staczanie z nimi walk już na tym etapie zadania jest opcjonalne - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Wewnątrz budynku będziecie napotykać śpiących zarażonych i staczanie z nimi walk już na tym etapie zadania jest opcjonalne. Warto skanować okolicę, bo oprócz zwykłego łupu możecie też odnajdywać różne kryształy.

Kontynuujcie eksplorację budynku. Docelowo musicie przejść na osobne piętro i zlokalizować pokazane na obrazku drzwi. Za nimi ukrywa się Barney, przy czym nie uda się Wam go nakłonić do wpuszczenia Aidena niezależnie od wybranej opcji dialogowej.

Oczyszczenie okolicy z zarażonych (Clear the area of infected)

W tym samym pomieszczeniu zaczną pojawiać się zombiaki - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

W tym samym pomieszczeniu zaczną pojawiać się zombiaki. Starajcie się od razu je atakować po to żeby w danym momencie nie walczyć ze zbyt liczną grupą. Nie dajcie się też potworom zapędzić w róg, szczególnie jeśli pasek wytrzymałości znajduje się na niskim poziomie.

Porozmawianie z Barney'em (Talk to Barney)

Po rozprawieniu się z potworami powróćcie do drzwi i tym razem będziecie mogli wejść do środka żeby rozpocząć rozmowę z Barneyem - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Po rozprawieniu się z potworami powróćcie do drzwi i tym razem będziecie mogli wejść do środka żeby rozpocząć rozmowę z Barney'em. Quest będzie kontynuowany niezależnie od tego czy od razu zgodzicie się na odnalezienia Pisklaka czy też nie.

Podążanie za śladami Pisklaka (Follow Birdie's trail)

Zacznijcie używać zmysłu przetrwania, dzięki czemu na ziemi będą pojawiały się czerwone ślady stóp - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Zacznijcie używać zmysłu przetrwania, dzięki czemu na ziemi będą pojawiały się czerwone ślady stóp. Po drodze musicie też odnaleźć kolejny ślad - będzie to krwawy odcisk dłoni na ścianie (powyższy obrazek). Zbadajcie go.

Czerwone ślady doprowadzą Was do sąsiedniego budynku (po drodze unikajcie na nowo wyjców) - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Czerwone ślady doprowadzą Was do sąsiedniego budynku (po drodze unikajcie na nowo wyjców). Skorzystajcie z dużej dziury w suficie żeby przedostać się na wyższe piętro. Poszukiwany Pisklak będzie w jednym z pomieszczeń. Po odbytym spotkaniu wysłuchajcie nowej rozmowy z Barney'em.

Powrót do Sophie (Return to Sophie)

Musicie wyruszyć z powrotem do Bazaru - Dying Light 2: Niesforny brat - solucja, opis przejścia - Dying Light 2 - poradnik do gry

Musicie wyruszyć z powrotem do Bazaru. Wejdźcie do wskazanego pomieszczenia żeby załączyła się cut-scenka ze spotkania z Barney'em. Udajcie się następnie do Sophie. Oba te spotkania oferują możliwość zadania dodatkowych pytań. Po zakończonej rozmowie z Sophie odblokujecie kolejne główne zadanie Pertraktacje.