Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Dying Light 2 - Saint Paul Island - Aktywności
Dying Light 2 - Saint Paul Island - Aktywności
Powiększ mapę

Dying Light 2: Saint Paul Island - mapa Dying Light 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Dying Light 2 zawiera mapę dzielnicy Saint Paul Island. Opisaliśmy jakie aktywności się tam znajdują, ile znajdziecie bezpiecznych stref i czy na tym terenie jest punkt szybkiej podróży.

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do Dying Light 2 zamieściliśmy mapę dzielnicy Saint Paul Island. Dzięki temu dowiedzie się jakie aktywności znajdują się w tej części mapy, na jakim poziomie warto się tam wybrać oraz co można tam zdobyć.

Podstawowe informacje

  1. Saint Paul Island znajdziecie na drugiej części mapy. Do tego miejsca możecie dojść po ukończeniu misji fabularnej - Nowy dom;
  2. Rekomendowany poziom doświadczenia bohatera dla tej dzielnicy to 3-4;
  3. Do pozostałych dzielnic z drugiej części mapy można swobodnie przechodzić, bez żadnych ograniczeń;
  4. Do pierwszej części mapy możecie przenosić się korzystając z szybkiej podróży.

Bezpieczne strefy

W dzielnicy Saint Paul Island znajdziecie 2 bezpieczne strefy. W nich możecie swobodnie spędzić noc, przespać się bądź schować się przed zombie. W tym strefach często można znaleźć znajdźki.

Siedziby

Na tej części mapy nie ma siedziby. W siedzibach znajdują się wasi sojusznicy. Możecie tam spędzić czas, wykonywać misje fabularne oraz poboczne.

Osady Ocaleńców/SP

W dzielnicy Saint Paul Island natraficie na 4 osady. Odblokowujecie je wraz z przejmowaniem dzielnicy, np. odblokowując wiatraki bądź wykonując misje fabularne. Osady przynależą do frakcji, do której należy cała dzielnica. Ten wybór możecie podjąć przejmując wieże ciśnień i stacje elektryczne. W osadach znajdziecie postacie, która dadzą Wam misje poboczne.

Opuszczone sklepy

W tej części mapy znajdziecie 3 opuszczone sklepy. To miejsca, w których możecie znaleźć wiele przedmiotów do wytwarzania. Do tych miejsc najlepiej udawać się w nocy, gry najgroźniejsze zombie wyjdą na ulice.

Mroczne zaułki

W tej części mapy znajdziecie 3 mroczne zaułki. W tych miejscach zostało wiele przedmiotów wartościowych. To świetny sposób na wzbogacenie się. Do tych miejsc najlepiej udawać się w nocy, gry najgroźniejsze zombie wyjdą na ulice.

Konwoje ewakuacyjne

Konwoje ewakuacyjne to idealne miejsca do eksploracji. Znajdziecie tam przedmioty wartościowe, części do wytwarzania i ubiór. W dzielnicy Saint Paul Island znajdziecie 1 taki konwój.

Konwoje wojskowe

Konwoje ewakuacyjne to idealne miejsca do przeszukiwania, jeśli chcecie rozwijać swoją postać. Znajdziecie tam broń, ubiór oraz wihajstry. To pozwoli Wam sporo zaoszczędzić w sklepach. W dzielnicy Saint Paul Island znajdziecie 1 taki konwój.

Budynki kwarantanny GRE

Na tym terenie znajdziecie 1 budynek kwarantanny GRE - Centrum rozwoju GenModu THV (THV-GenMod Development Center). Za wykonanie tej aktywności pobocznej otrzymacie: 2500 PD walki, 2500 PD parkouru, 4 inhibitory.

Anomalie GRE

Anomalia GRE C-A-91 znajdziecie w centrum lokacji. Za wykonanie tej aktywności pobocznej zdobędziecie: 3500 PD walki i 2 inhibitory.

Wiatraki

W tej dzielnicy znajdziecie 2 wiatraki - Cedr i Jesion.

Obozy bandytów

Brak takich aktywności pobocznych w tej dzielnicy.

Zrzuty z powietrza

W tej dzielnicy znajdziecie 1 zrzut z powietrza. Zapewni Wam 900 PD parkouru, inhibitor i sprzęt wojskowy.

Wieże ciśnień

Brak takich aktywności pobocznych w tej dzielnicy.

Stacje elektryczne

Stacje elektryczne zmieniają podział miasta i dostarczają prąd. Dzięki ich aktywacji zdobędziecie nie tylko bezpieczną strefę, ale również ulepszenie od wybranej frakcji. W tej dzielnicy znajdziecie 1 tego typu lokację, w północnej części dzielnicy.

Stacje metra

Stacja metra Katedra znajduje się w centrum dzielnicy, zaraz obok katedry oraz wiatraka Cedr.

Wieże radiowe

Brak takich aktywności pobocznych w tej dzielnicy.

Wyzwania parkourowe

Brak takich aktywności pobocznych w tej dzielnicy.

Wyzwania walki

Brak takich aktywności pobocznych w tej dzielnicy.