Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Five of Swords (Challenge Card) - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak zdobyć Challenge Card Five of Swords, czyli przedmiot niezbędny do modyfikacji misji Nightfall: The Ordeal.

Challenge Card to specjalny przedmiot w grze Destiny 2 za pomocą którego można manipulować modyfikacjami misji Nightfall: The Ordeal. Za pomocą Karty Wyzwań możesz nie tylko dodawać kolejne modyfikacje, ale także zwiększać mnożnik punktowy co w znacznym stopniu ułatwi zdobycie wyniku powyżej 100 000 i zaliczeniu cotygodniowego Challengu za który można otrzymać Pinnacle Gear.

Jak zdobyć?

Aby zdobyć kartę Five of Swords i zacząć modyfikować misje typu Nightfall: The Ordeal będziesz musiał odnaleźć Xur'a - specjalnego rodzaju NPC u którego będziesz mógł zakupić Kartę Wyzwań, ale także ciekawe przedmioty Egzotyczne i Egzotyczne Engramy.

Xur zmienia swoją pozycję w każdym tygodniu, dlatego jeśli chcesz go szybko znaleźć najlepszym sposobem będzie odwiedzenie tej strony. Pod tym adresem znajdziesz dokładną lokalizację Xur'a, a także listę Egzotycznych przedmiotów, które sprzedaje.

1 - Destiny 2: Five of Swords (Challenge Card) - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry