Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Karabin Multinarzędzie MIDA - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się jak zdobyć jedną z Egzotycznych broni w grze Destiny 2 - multinarzędzie MIDA (MIDA Multi-Tool).

Multinarzędzie MIDA (MIDA Multi-Tool) to karabin zwiadowczy, zajmujący slot broni kinetycznej. Nie posiada ona nietypowych cech - jest po prostu najbardziej dopracowanym karabinem w swojej kategorii. Posiada większy zasięg i moc oraz prędkość ostrzału, a przy okazji posiada większą stabilizację odrzutu. Dodatkowymi cechami są: aktywny radar podczas używania celownika oraz mały odrzut przeciwników przy trafieniu (może sprawdzić się podczas walk przy krawędziach mapy, np. na Tytanie).

MIDA Mini-narzędzie jest bronią otrzymywaną w trakcie dążenia do uzyskania Multinarzędzia - Destiny 2: Karabin Multinarzędzie MIDA - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry
MIDA Mini-narzędzie jest bronią otrzymywaną w trakcie dążenia do uzyskania Multinarzędzia

Jak zdobyć Multinarzędzie?

Misje do wykonania prowadzące do zdobycia tej broni znajdują się na Ziemi (EMS). Musisz wykonać tam szereg misji Wzmocnienie! (Enchantment!), by móc przejść do wyzwań, po których otrzymasz tą egzotyczną broń. Po ukończeniu tych zadań otrzymasz od Devrima legendarną broń: MIDA Mini-Tool. Pamiętaj, że wątek się nie skończył i jest to tylko nagroda za ukończenie jednego etapu. Warto jednak mieć na uwadze, że owa otrzymana broń posiada bonus do parametrów, gdy posiądziesz już Multinarzędzie, dlatego nie pozbywaj się jej!

Teraz udaj się do Wieży i pogadaj z rusznikarzem Banshee-44, który zleci ci wyzwanie do wykonania - potwierdzenie jego zawarcia pojawi się w ekwipunku zajmując miejsce obok twojej broni kinetycznej - Destiny 2: Karabin Multinarzędzie MIDA - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Teraz udaj się do Wieży i pogadaj z rusznikarzem Banshee-44, który zleci ci wyzwanie do wykonania - potwierdzenie jego zawarcia pojawi się w ekwipunku zajmując miejsce obok twojej broni kinetycznej. Sprawdzając przedmiot w ekwipunku, możesz dowiedzieć się o swoich postępach w wyzwaniu. Do wykonania obu warunków zadania warto obrać słabych przeciwników, których zabijesz jednym strzałem w głowę i wykonywać to z dużej odległości. Cele do wykonania są dwa i wymagają użycia dowolnego karabinu zwiadowczego:

  1. Zabij 50 przeciwników strzałami w głowę,
  2. Zabij 25 przeciwników nie przeładowując broni - tzn. każdy kolejny wróg po zabiciu pierwszego (bez przeładowywania) doliczany jest to mnożnika zabójstw w tym polu.

To jednak nie jest koniec. Wróć do rusznikarza po kolejne zadanie, którym jest rozmontowanie pięciu karabinów zwiadowczych, klasy niebieskiej lub fioletowej (bronie niepospolite lub legendarne). Jeśli takowych nie posiadasz, by zdobyć szybko wymagane przedmioty warto szukać skarbów (Zagubione sektory oraz sekretne skrzynie, jak również skrzynie z map skarbów Cayde'a-6).

Trzeci etap zadania - i ostatni - to wyzwanie polegające na zabiciu 50 przeciwników z użyciem pistoletu maszynowego, ale w powietrzu. Na potrzeby tego wyzwania także obierz jak najsłabszych przeciwników i otwarte przestrzenie, możesz również zmienić typ skoku/lotu jako umiejętności twojej postaci, by jak najdłużej przebywać w powietrzu podczas wyskoku. Po wykonaniu tego ostatniego celu wróć do Banshee-44, a otrzymasz Multinarzędzie MIDA.