Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Precyzyjne zabójstwo - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się, jak zdobyć precyzyjne zabójstwo, które jest wymagane do zaliczenia niektórych zleceń (Bounties).

W grze Destiny 2 obrażenia wyrządzane przeciwnikowi reprezentowane są poprzez dwa kolory liczb: białe liczby oznaczają zwykłe trafienia, a żółte oznaczają trafienia w czułe punkty przeciwnika. Niektóre Bounties, które można wykupić u NPC Banshee-44 wymagają od Gracza wykonania określonej ilości precyzyjnych zabójstw, dlatego podpowiadamy, jak takie zadanie można wykonać.

Jak zdobyć?

Zanim zaczniesz wykonywać Bounty w którym trzeba zdobyć precyzyjne zabójstwa sprawdź, czy nie musisz dokonać tego przy użyciu określonej broni i/lub w określonym miejscu. Jeśli nie, najlepszym możliwym wyjściem jest wyprawa na Ziemię i eliminacja słabych przeciwników typu Fallen lub Cabal - ich czułym punktem jest głowa. Bez różnicy jest, czy pierwszy strzał trafi w nogi lub tułów, ale kończący musi trafić w głowę.

W grze Destiny 2 strzał w głowę nie zawsze oznacza trafienie w czuły punkt. Headshoty są niezwykle skuteczne w walce z większością przeciwników, jak np. Cabals, Fallen. Walcząc przeciwko przeciwnikom typu Vex należy celować w świecące punkty, który znajdują się w okolicach tułowia.

1 - Destiny 2: Precyzyjne zabójstwo - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry