Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Druga postać/klasa - rozwój postaci Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak zmienić klasę postaci oraz jak przekazać przedmioty w momencie zmiany postaci na zupełnie inną.

W trakcie rozgrywki w Destiny 2 możesz dowolnie przełączać się pomiędzy subklasami danej postaci bez żadnych dodatkowych kosztów. Każda subklasa reprezentuje nieco inny styl gry, a także posiada dostęp do innych umiejętności co może być przydatne w trakcie przechodzenia różnych aktywności. Jeśli jednak chcesz grać zupełnie inną postacią będziesz musiał się wylogować i stworzyć postać przechodząc przez kreator i ukończyć prolog.

Subklasy w Destiny 2

Dzięki systemowi subklas zaimplementowanemu w grze Destiny 2 możesz przełączać się pomiędzy określonymi wariantami swojej ulubionej postaci bez konieczności tworzenia nowego Guardiana. Jest to niezwykle pomocne wykonywania określonych aktywności w których jedna subklasa może spisywać się lepiej od innej.

Subklasy postaci w grze Destiny 2 możesz zmieniać z poziomu widoku postaci (domyślnie F1 na klawiaturze) - Destiny 2: Druga postać/klasa - rozwój postaci - Destiny 2 - poradnik do gry

Subklasy postaci w grze Destiny 2 możesz zmieniać z poziomu widoku postaci (domyślnie F1 na klawiaturze). Najedź na aktualny wariant swojej postaci, a natychmiast zobaczysz dodatkowe 2 opcje do wyboru.

Niektóre Challenge dostępne w grze Destiny 2 wymagają od Gracza wykonania określonej czynności, jak np. ukończenie trybu Strike odpowiednią subklasą lub zdobycie zabójstw korzystając z umiejętności Arc, Void lub Solar.

Skarbiec (Vault)

Tworzenie nowej postaci w tak rozbudowanej grze jaką bez wątpienia jest Destiny 2 i zdobywanie wszystkiego od samego początku byłoby niezwykle czasochłonne. Na szczęście z pomocą przychodzi funkcja dzielenia waluty oraz skarbca. Dzięki temu możesz zachować i przekazać na rzecz drugiej postaci wiele przydatnych przedmiotów, które pomogą w początkach rozgrywki, oraz możesz swobodnie wydawać Migot. Nie zapomnij przede wszystkim o przekazaniu pojazdu (Wróbla) - znacznie przyspieszy podróże po mapie.

W skarbcu warto przechowywać przede wszystkim przedmioty egzotyczne, które dzięki infuzji możesz ponownie wykorzystać na wyższym poziomie Mocy. - Destiny 2: Druga postać/klasa - rozwój postaci - Destiny 2 - poradnik do gry
W skarbcu warto przechowywać przede wszystkim przedmioty egzotyczne, które dzięki infuzji możesz ponownie wykorzystać na wyższym poziomie Mocy.

Skarbiec znajdziesz tak na Farmie jak i w Wieży. Pełni rolę uniwersalnego magazynu dla całego twojego konta. Co to oznacza? Że przy utworzeniu nowego bohatera możesz pobrać przedmioty ze skarbca do jego ekwipunku. Z tego względu jeśli już od początku planujesz utworzenie drugiego profilu, warto zachowywać najlepsze przedmioty (przynajmniej te, którymi najwygodniej ci się grało, oraz te nie przeznaczone tylko dla konkretnych ras) z różnych poziomów. Wszelkie waluty (np. Migot) także są wspólne dla całego konta.