Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Handlarz Xur Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się kim jest Xur, gdzie go znaleźć oraz co sprzedaje.

Co piątek (do wtorku) w grze Destiny 2 możesz natrafić na specyficznego NPC, jakim jest Xur, znany z pierwszej części gry. Miejsce jego pojawienia się jest losowe i zmienia się wraz z cotygodniowym resetem lecz jest widoczny na mapie pod ciemnozieloną ikoną z dużą cyfrą "IX".

Xur - jak i gdzie znaleźć?

Xur zmienia swoje położenie co tydzień, ale oferuje swoje usługi jedynie od piątku (od godziny 19:00 czasu środkowoeuropejskiego) do piątku. Miejsce jego pojawienia się jest losowe, lecz jest widoczny na mapie pod ciemnozieloną ikoną z dużą cyfrą "IX".

Xur zmienia swoją pozycję w każdym tygodniu, dlatego jeśli chcesz go szybko znaleźć najlepszym sposobem będzie odwiedzenie tej strony. Pod tym adresem znajdziesz dokładną lokalizację Xur'a, a także listę Egzotycznych przedmiotów, które sprzedaje.

U owego handlarza możesz zakupić przede wszystkim Egzotyczne Engramy (raz w tygodniu) i przedmioty legendarne i egzotyczne, wysokiego poziomu, co umożliwia części graczy łatwiejsze wbijanie wyższych poziomów Mocy - Destiny 2: Handlarz Xur - Destiny 2 - poradnik do gry

Xur - co sprzedaje?

U owego handlarza możesz zakupić przede wszystkim Egzotyczne Engramy (raz w tygodniu) i przedmioty legendarne i egzotyczne, wysokiego poziomu, co umożliwia części graczy łatwiejsze wbijanie wyższych poziomów Mocy. Xur może oferować czasem także ekwipunek o charakterze wizualnym, a więc różne skórki, a także inne przydatne przedmioty, jak np. Five of Swords. Przez te kilka dni jego pobytu oferta sprzedaży nie ulega zmianie, tak więc możesz liczyć na ciekawe okazje co tydzień.

Xur oferuje egzotyczne przedmioty - nie zawsze dla twojej klasy... - Destiny 2: Handlarz Xur - Destiny 2 - poradnik do gry
Xur oferuje egzotyczne przedmioty - nie zawsze dla twojej klasy...

Ważnym jest, że podstawową walutą u Xura są Legendarne odłamki, które pozyskasz z rozmontowywania legendarnych przedmiotów. Warto się przygotować na kolejne przybycia handlarza posiadając ich przyzwoitą ilość. Xur posiada często przedmioty oscylujące w graniach Gear Score Twojej postaci dlatego jest to często dobry sposób na poprawę Mocy, gdy nie przekroczyłeś jeszcze maksymalnego progu.

Ze względu na to, że z Egzotycznych Engramów nie możesz uzyskać duplikatu dobrym nawykiem jest wykupowanie wszystkich przedmiotów, które Xur oferuje w każdym tygodniu. W ten sposób zawężasz listę Egzotyków, które znajdziesz w Engramach dzięki czemu nie dojdzie wtedy do sytuacji w której z Engramu otrzymasz przedmiot, który Xur sprzedaje w tym samym momencie.