Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Poziomy Mocy / Światła (Light) - rozwój postaci Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się czym jest Poziom Mocy, jak go liczyć, a także jaki jest jego limit.

Współczynnik mocy (Ger Score) postaci w grze Destiny 2 zależy od posiadanego wyposażenia: broni oraz pancerza, a także sezonowego artefaktu, który także znajduje się na wyposażeniu każdego Guardiana. Maksymalny poziom Mocy (Gear Score) zmienia się wraz każdym sezonem - w momencie pisania niniejszego poradnika limit Gear Score wynosi 1060.

Poziomy Mocy

W grze Destiny 2 nowy, lepszy ekwipunek z większym poziomem Gear Score można uzyskać za wykonywanie wszelkich możliwych aktywności jak np. misje fabularne, misje poboczne, wydarzenia publiczne - przynajmniej do pewnego poziomu. Po zdobyciu tzw. soft capu, który wynosi 1000 Gear Score, jedynym sposobem na zdobywanie nowego ekwipunku o wysokiej jakości, który podniesie parametry twojej mocy, jest wykonywanie celów zlecanych w Challengach Szczególnie zwróć uwagę na wyzwania pojawiające się co tydzień (The Weekly Flashpoint) - są najbardziej opłacalne i grzechem byłoby je ominąć - resetują się co wtorek o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie