Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Imperial Chests - jak odblokować? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się w jaki sposób odblokować Imperial Chests, czyli skrzynie na barce Watcher's Grave na planecie Nessus.

Imperial Chests to specjalnego rodzaju skrzynie na barce Wernera 99-40, które można otwierać za określoną ilość Migotu, aby zdobywać spore ilości Imperiali, a także Legendarne Runy do Kielicha Bogactwa. Niestety, te cenne skrzynie nie są dostępne od samego początku i trzeba będzie je odblokować.

Jak odblokować?

Po zalogowaniu się do gry będziesz musiał wziąć questa The Invitation od NPC Benedict 99-40. Ten wyśle Cię na poszukiwania barki Calusa na planecie Nessus, gdzie będziesz musiał porozmawiać z innym NPC Werner 99-40. Zadanie jest naprawdę proste, a w finałowej fazie questa będziesz musiał ukończyć bieg przez Menażerię. Otrzymasz dzięki temu dostęp do skrzyń Imperial Chests, ale zanim je otworzysz będziesz musiał ulepszyć swój Kielich.

Gdy ukończysz swój pierwszy bieg przez Menażerię i zadanie The Invitation otrzymasz nieco Imperiali, które będziesz musiał przeznaczyć na ulepszenie Kielicha Bogactwa - Destiny 2: Imperial Chests - jak odblokować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Gdy ukończysz swój pierwszy bieg przez Menażerię i zadanie The Invitation otrzymasz nieco Imperiali, które będziesz musiał przeznaczyć na ulepszenie Kielicha Bogactwa. Przejdź do zakładki z questami, a następnie do widoku Kielicha. Na dole znajdziesz 3 kategorie, a w każdej z nich 3 dodatkowe ulepszenia. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś odblokować w Kielichu Bogactwa jest modyfikacja Power and Efficiency I, która odblokuje dostęp do Imperial Chests na barce Wernera 99-40.