Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Rewolwer Sturm - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się jak zdobyć jedną z Egzotycznych broni w grze Destiny 2 - Rewolwer Sturm (Sturm).

Rewolwer Sturm to jedna z unikalnych broni do zdobycia poprzez wykonanie określonych zadań w grze. Poza polepszonymi parametrami rewolweru, jak powiększony magazynek, zmniejszony odrzut broni czy zwiększony zasięg, posiada ona dodatkową cechę: powiązanie z pistoletem Drang - gdy go używasz, zwiększasz moc precyzyjnych strzałów Sturmem i uzupełniasz amunicję energetyczną do Sturma. Tak więc warto używać obu tych broni zamiennie (szczególnie w klasie Łowcy).

Jak zdobyć Rewolwer?

Aby rozpocząć drogę do zdobycia rewolweru, ale także i Dranga, musisz udać się na Nessus i wykonać wszystkie misje z granatową ikoną i białą koroną pośrodku. Legendarny pistolet otrzymasz zaraz po ukończeniu wszystkich misji z serii, przy czym jeśli go stracisz/rozmontujesz, możesz ponownie zakupić go na Farmie u Tyry Karn.

Od Tyry w trakcie wykonywania składowych zadania otrzymasz pistolet Drang, który potrzebny jest do ukończenia pozostałych zadań - Destiny 2: Rewolwer Sturm - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry
Od Tyry w trakcie wykonywania składowych zadania otrzymasz pistolet Drang, który potrzebny jest do ukończenia pozostałych zadań

Zakończenie zadań na Nessusie dostarcza także przedmiotu dla Mistrza Rahoola w Wieży. U niego rozpoczniesz więc serię wyzwań. Pierwsze dwa nie są trudne, lecz mogą być nieco czasochłonne: musisz zabić 10 Upadłych używając wcześniej zdobytego pistoletu Drang, oraz rozkodować u Rahoola 1 egzotyczny engram oraz 5 legendarnych. Muszą być to engramy, które posiadasz w ekwipunku, dlatego nie są liczone te, które otrzymujesz za reputację. Bardzo dobry sposób na zdobywanie nowych engramów to mierzenie się z każdym trudniejszym przeciwnikiem, którzy pojawiają się losowo w określonych lokacjach (mini-bossowie z ciemno-pomarańczowymi paskami zdrowia) co pewien czas.

Trzecie wyzwanie aktywuje się po powrocie do Rahoola po ukończeniu drugiego oraz przekazaniu wiadomości dla Tyry Karn na Farmie. Musisz udać się teraz na Nessus, gdzie dokonać musisz 10 podwójnych zabójstw - czyli takich, w których jednym magazynkiem pozbywasz się dwóch oponentów. Dodatkowo musisz pozbyć się 10 Majorów upadłych, którzy nadzorują mniejsze ich oddziały i posiadają żółty pasek zdrowia. Znajdziesz ich przy większych grupkach wrogów na mapie lub w trakcie Wydarzeń publicznych z udziałem Upadłych. Ważne: oba powyższe cele także zrealizowane zostać muszą z użyciem pistoletu Drang.

Czwarty krok do zdobycia Sturma (po powrocie do Tyry z wcześniejszego wyzwania) to ukończenie zadania typu Szturm na Nessusie, o nazwie Katastrofa Exodusu - Destiny 2: Rewolwer Sturm - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Czwarty krok do zdobycia Sturma (po powrocie do Tyry z wcześniejszego wyzwania) to ukończenie zadania typu Szturm na Nessusie, o nazwie Katastrofa Exodusu. Możesz wykonać to zadanie samodzielnie i nie musi zostać ukończone w 100%, by zostało zaliczone jako krok do zdobycia broni. Po jego ukończeniu spotkaj się ponownie z Tyrą Karn na Farmie, a otrzymasz rewolwer Sturm.