Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Nasycanie - zwiększanie Gear Score przedmiotów Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się w jaki sposób można przeprowadzić infuzję i zwiększyć poziom mocy broni oraz zbroi.

Jeśli znalazłeś broń lub elementy pancerza, które idealnie pasują do Twojego stylu gry, ale niestety posiadają one bardzo niski poziom mocy ogólnej (Gear Score) możesz w bardzo prosty i szybki sposób zwiększyć ich statystyki i wciąż z niej korzystać, nawet na etapie end game'u. Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję jak wykonać proces nasycania (Infusion) broni i zbroi w grze Destiny 2.

Nasycenie broni

Do przeprowadzenia nasycenia (Invusion) i podniesienia poziomu mocy broni w grze Destiny 2 będziesz potrzebować trzech rzeczy: broń do ulepszenia, Upgrade Module oraz inną broń tego samego typu, którą będziesz mógł poświęcić. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że broń użyta do ulepszenia innej broni zostanie nieodwracalnie zniszczona więc lepiej upewnij się dwa razy, czy korzystasz z odpowiedniego wyposażenia w trakcie ulepszania przedmiotów.

Aby ulepszyć broń przejdź do widoku postaci i wyświetl szczegółowe dane broni, którą chcesz ulepszyć - Destiny 2: Nasycanie - zwiększanie Gear Score przedmiotów - Destiny 2 - poradnik do gry

Aby ulepszyć broń przejdź do widoku postaci i wyświetl szczegółowe dane broni, którą chcesz ulepszyć. W następnej kolejności wybierz pierwszą opcję (Invuse) z sekcji Weapon Mods i kliknij na broń, którą chcesz użyć do ulepszenia. Teraz pozostaje zatwierdzić swój wybór poprzez przytrzymanie przycisku akcji (domyślnie F na klawiaturze). Na powyższym przykładzie można zauważyć, że broń Riskrunner posiada zaledwie 912 punktów mocy, ale po ulepszeniu będzie dysponować statystykami rzędu 1006.

Nasycenie zbroi

Tak samo jak w przypadku broni, do przeprowadzenia nasycenia (Invusion) i podniesienia poziomu mocy elementów pancerza w grze Destiny 2 będziesz potrzebować trzech rzeczy: element pancerza do ulepszenia, Upgrade Module oraz inny przedmiot tego samego typu, który będziesz mógł poświęcić. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że przedmiot użyty do ulepszenia innej części pancerza zostanie nieodwracalnie zniszczony więc lepiej upewnij się dwa razy, czy korzystasz z odpowiedniego wyposażenia w trakcie ulepszania przedmiotów.

Żeby ulepszyć element pancerza przejdź do widoku postaci i wyświetl szczegółowe dane przedmiotu, który chcesz ulepszyć - Destiny 2: Nasycanie - zwiększanie Gear Score przedmiotów - Destiny 2 - poradnik do gry

Żeby ulepszyć element pancerza przejdź do widoku postaci i wyświetl szczegółowe dane przedmiotu, który chcesz ulepszyć. W następnej kolejności wybierz opcję nasycenia (Invuse) i kliknij na przedmiot, który chcesz użyć do ulepszenia. Teraz pozostaje zatwierdzić swój wybór poprzez przytrzymanie przycisku akcji (domyślnie F na klawiaturze).