Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Przedmioty z pre-orderu, srebro - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Srebro

Tak jedne jak i drugie będziesz mógł otrzymać dopiero po ukończeniu głównej fabuły i zdobyciu 20 poziomu (co automatycznie wtedy nastąpi, nawet jeśli różnica poziomów jest wyższa). W Wieży lub na Farmie (lokalnych społecznościach) znajdziesz NPC o imieniu Tess Everis. To u niej możesz zakupić przedmioty za Srebro (wirtualną walutę w grze, którą otrzymasz za zakup jej przez płatności prawdziwą walutą). Nie ma innej możliwości zdobycia Srebra. Pozwala ono na zakup ciekawych kontenerów z różną zawartością lub unikalnych przedmiotów, takich jak np. Unikalne gesty.

Tess Everis zajmuje się handlem srebrem oraz Białymi engramami i Jasny pyłem - Destiny 2: Przedmioty z pre-orderu, srebro - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry
Tess Everis zajmuje się handlem srebrem oraz Białymi engramami i Jasny pyłem

Przedmioty z Pre-orderu

Jeśli zakupiłeś grę w edycji przedpremierowej (Deluxe Edition), masz szansę na zgarnięcie unikalnych nagród. Są nimi: emblematy i gesty (Emotes), które możesz zebrać ze skarbca, po ukończeniu prologu i dotarciu do Farmy (społeczności lokalnej). Skarbiec przybiera formę terminala, a elementy do odebrania znajdziesz w zakładce Kolekcje.

Pozostałe nagrody, jakimi są: legendarny miecz, broń Coldheart oraz specjalna skórka dla Ducha (z funkcjami "trackera" - podsumowująca twoje statystyki w kampanii oraz walkach PvP w Tyglu (Crucibles). Te odbierzesz u rusznikarza - po ukończeniu fabuły i zdobyciu 20 poziomu - w Wieży (społeczność lokalna odblokowana dopiero po ukończeniu wszystkich misji fabularnych).