Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Uniki - walka Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat uników i jak je wykorzystywać w trakcie walki.

Uniki w grze Destiny 2 to jeden ze sposób na ograniczanie przyjmowania obrażeń, a tym samym zwiększają szansę na przeżycie Twojej postaci - szczególnie w trakcie walk PVP. Niektóre postaci posiadają umiejętności leczące (Czarownik), inne tarcze osłonne (Tytan), ale dla Łowcy unik to w zasadzie jedyna droga ratunku.

Porady

Zwróć uwagę, że każda z klas bohaterów ma nieco inne zachowanie, mobilność i charakter rozgrywki. Jeśli nie starasz się ugodzić większość przeciwników z dystansu - większość silnych pocisków i rakiet można ominąć, gdy jeszcze lecą do ciebie usuwając się z drogi lub czasami nawet je zestrzelić. Na tych słabszych dobrym rozwiązaniem będzie walka wręcz. Co jeśli jednak plan nie pójdzie po twojej myśli? Najłatwiej będzie odskoczyć i schować się za osłoną. Każda z klas potrafi inaczej zachować się w takiej sytuacji: Tytan użyje umiejętności bariery, Łowca - umiejętności uniku, zaś Czarownik najchętniej użyje ataku wręcz, który w domyślnej konfiguracji potrafi odpychać oponentów.

Umiejętność uniku u Łowcy - zapewnia przeładowanie trzymanej broni i odsunięcie się na kilka metrów - Destiny 2: Uniki - walka - Destiny 2 - poradnik do gry
Umiejętność uniku u Łowcy - zapewnia przeładowanie trzymanej broni i odsunięcie się na kilka metrów

Pamiętaj, że twoje zdrowie regeneruje się po chwili, dlatego czasem warto schować się w niedostępnym miejscu i odzyskać trochę sił. Podczas gry z innymi graczami jest to o tyle łatwiejsze, że jeśli przestaniesz strzelać, a twoi współtowarzysze nie, wróg z reguły skupi na nich swoją siłę ognia.