Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Nowe podklasy - jak odblokować? Destiny 2 poradnik, solucja

Każda z trzech klas bohaterów posiada trzy podklasy o bardzo zróżnicowanej charakterystyce i innym typie obrażeń przez super-umiejętność. W trakcie wykonywania wątku fabularnego najpierw odblokujesz pierwszą i drugą subklasę, by odblokować trzecią będziesz musiał wykonać dodatkowe zadanie widoczne na mapie, nie wplecione w zestawienie misji głównych. Finalnie po osiągnięciu 20 poziomu i zakończeniu głównego wątku, będziesz w posiadaniu trzech subklas. Możesz się między nimi swobodnie przełączać z poziomu widoku ekwipunku.

Misja podklasy - widoczna także na liście Kamieni milowych - Destiny 2: Nowe podklasy - jak odblokować? - Destiny 2 - poradnik do gry
Misja podklasy - widoczna także na liście Kamieni milowych

Jednakże, każda z subklas posiada dodatkowo dwie specjalizacje (cztery umiejętności na specjalizację). Jednocześnie może być aktywna tylko jedna (np. dla podklasy Czarownika - Kroczący przez próżnię, są to Powinowactwo Głodu oraz Powinowactwo Chaosu). Nie ma problemu, abyś mógł odblokować wszystkie umiejętności każdej ze specjalizacji dla każdej z podklas, jednak poziomy po osiągnięciu limitu 20 wbijają się dużo wolniej - dlatego warto mądrze dysponować punktami umiejętności. Gdy osiągniesz poziom 20 każdy kolejny poziom nie będzie doliczany jako cyfra i nie będzie dawał specjalnych benefitów - otrzymasz wtedy tylko jeden punkt umiejętności do rozdysponowania oraz Jasny Engram.