Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Zbroja Masterwork Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się w jaki sposób można ulepszyć zbroję do Masterwork oraz czego będziesz do tego potrzebować.

W grze Destiny 2 można customizować części zbroi i podnosić ich statystyki, aby w konsekwencji otrzymać wyposażenie typu Masterwork, czyli najwyższej klasy. Zanim jednak otrzymasz tak potężny pancerz będziesz musiał w wykonać kilka rutynowych czynności, za które oczywiście trzeba będzie nieco zapłacić i użyć odpowiednich materiałów rzemieślniczych.

Jak ulepszyć zbroję Legendarną do Masterwork?

Gdy znajdziesz część zbroi, która będzie odpowiadać Twojemu stylowi gry i będziesz chciał zrobić z niej Masterwork musisz przygotować się na nieco wydatków. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać jest podniesienie broni do maksymalnego, 10 Tieru.

Części zbroi znalezione w grze Destiny 2 mogą mieć już określony Tier, jak np - Destiny 2: Zbroja Masterwork - Destiny 2 - poradnik do gry

Części zbroi znalezione w grze Destiny 2 mogą mieć już określony Tier, jak np. buty widoczne na powyższym obrazku zostały znalezione już na 5 Tierze więc trzeba będzie ulepszyć je jeszcze 5 razy, aby w konsekwencji móc stworzyć część zbroi typu Masterwork. Aby podnieść części pancerza z 1 na 10 Tier w grze Destiny 2 będziesz potrzebować określonej ilości następujących materiałów:

 1. Glimmer;
 2. Legendary Shard;
 3. Enhancement Core;
 4. Enhancement Prism.

Ilość potrzebnych materiałów będzie zwiększać się wraz z poziomem przedmiotu co oznacza, że chcąc podnieść przedmiot z Tieru 7 na 8 zapłacisz znacznie więcej niż z Tieru 4 na 5.

Zbroja Masterwork - co daje?

Każda część zbroi podniesiona do rangi Masterwork zapewnia +2 punkty do każdego atrybutu, czyli łącznie +12 punktów do każdej części. Oznacza to, że jeśli posiadasz cały komplet zbroi Masterwork możesz zyskać maksymalnie +10 punktów do każdego atrybutu.

Enhancement Core - jak zdobyć?

Enhancement Core to przedmiot rzemieślniczy, który jest niezbędny do podniesienia Twojej ulubionej broni do rangi Masterwork. W grze Destiny 2 istnieje wiele sposób na zdobycie Enhancement Cores i wśród nich można wyróżnić:

 1. Rozbijanie przedmiotów na co najmniej 4 Tierze;
 2. Można je kupić u Spider'a w Tangled Shore;
 3. Weekly Bounties od Spider'a w Tangled Shore;
 4. Dzienne Bounties od Banshee-44.

Enhancement Prism - jak zdobyć?

Enhancement Prism to zupełnie nowy przedmiot rzemieślniczy w Destiny 2, który został wprowadzony do gry wraz z rozszerzeniem Shadowkeep. Enhancement Prism są niezbędne do ulepszania Energy Rating Twojej zbroi więc warto wiedzieć, jak można je zdobyć.

 1. Rozbijając przedmioty typu Masterwork;
 2. Można je zakupić u Gunshmitha Banshee-44 w The Tower;
 3. Odblokować w trakcie levelowania Przepustki Sezonowej;
 4. Jako nagroda za ukończenie Nightfall: The Ordeal.